Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 жовтня, 18:01:29

Розпочато підготовку дитячої оздоровчої кампанії 2012 року

27.02.2012   07:52

"Підготовка та проведення на високому рівні дитячої оздоровчої кампанії 2012 року, відповідно до вимог Глави держави та голови обласної державної адміністрації, є сьогодні для нас першочерговим завданням", - наголосив заступник голови ОДА Віктор Тканко під час засідання обласної міжвідомчої комісії з питань оздоровлення дітей та учнівської молоді.

За його словами, в минулому році Чернігівська область показала непогані результати, хоча й виникали проблемні ситуації, які оперативно вирішувались.

Звертаючись до присутніх, він відмітив, що важливим зараз є обговорення всіх проблемних моментів, для того, щоб мати змогу до початку оздоровчого сезону 2012 року їх усунути.

Віктор Тканко відмітив, що проблеми, пов’язані із кадровим забезпеченням, застарілою матеріально-технічною базою, порушенням санітарно-гігієнічних та протипожежних норм, які були встановлені під час перевірок відповідними службами, потребують негайного вирішення.

«Вже сьогодні ми повинні визначити завдання всім відповідним структурним підрозділам, кожній РДА, міськвиконкому щодо вирішення цих питань та продумати, як максимально використати кошти Фонду соціального страхування і залучити до оздоровлення дітей представників соціально відповідального бізнесу. Потрібно зосередити зусилля на використанні всіх можливостей оздоровлення дітей, організації безпечного перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку, на наданні якісних оздоровчих послуг, в тому числі забезпеченні якісного харчування та змістовного дозвілля. Сьогоднішнє засідання – це перший крок у підготовці розширеної наради та колегії облдержадміністрації з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей цього року», - зазначив він.

Під час наради про заходи, спрямовані на підготовку до проведення в області дитячої літної оздоровчої кампанії 2012 року, поінформували представники відповідних структурних підрозділів ОДА, зокрема, управління у справах сім`ї та молоді, управління охорони здоров’я, управління освіти, головного управління праці та соціального захисту населення тощо.

Як повідомила начальник управління у справах сім`ї та молоді Оксана Сердюк, з метою організації якісної підготовки до оздоровчого сезону вже зібрані прогнозовані показники у розрізі районів та міст області щодо фінансування оздоровчої кампанії 2012 року з усіх джерел, проведено орієнтовний кількісний аналіз щодо перспектив оздоровлення дітей шкільного віку, зокрема дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.

Підсумовуючи результати засідання, Віктор Тканко наголосив на необхідності безумовного виконання плану заходів щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей Чернігівської області у 2012 році, яким передбачено забезпечення оздоровлення та відпочинку не менше 55% дітей шкільного віку, в тому числі 100% оздоровлення дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 70% дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Останні новини Чернігівщини

Готовність «Облтеплокомуненерго» та ТЕЦ до старту опалювального сезону

Готовність «Облтеплокомуненерго» та ТЕЦ до старту опалювального сезону 14:58

У Чернігові триває підготовка до осінньо-зимового періоду. Про це йшла мова під час загальноміської щотижневої наради в муніципалітеті третього жовтня. Як повідомив голова правління АТ «Облтеплокомуненерго» Олексій Щербина, його підприємство повністю готове до початку опалювального сезону і розпочне його як тільки протягом трьох днів середньодобова температура буде нижча за +8°C.

Послуги служби зайнятості учасникам бойових дій

Послуги служби зайнятості учасникам бойових дій 14:56

Державна служба зайнятості має в арсеналі широкий спектр послуг, у тому числі для воїнів, які повернулися з фронту.Про це наша розмова з заступником директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергієм Роговцем.

Хор Бортнянського — до Дня музики та Дня захисників і захисниць України 14:08

Міжнародний день музики у світі відзначається 1 жовтня. Крім ідеї пропагування музичного мистецтва, це свято покликане сприяти реалізації розвитку культур, а також шанобливого ставлення до естетичних цінностей різних народів.

Навчальні заклади Чернігівщини отримали генератори від шведських благодійників 13:46

У межах спільного проєкту благодійної організації «Шведський центр допомоги», шведського фонду «Ukrainahjälpen Filippus», Sweden Help East, Power Up Ukraine 18 генераторів потужністю 12 кВт передані навчальним закладам області.

 «Укрнафта» починає буріння бічного стовбуру свердловини на Чернігівщині

«Укрнафта» починає буріння бічного стовбуру свердловини на Чернігівщині 12:15

Фахівці компанії розпочинають підготовку до буріння на глибині 1450 метрів бічного стовбура на Гнідинцівському родовищі. Це дозволить дати свердловині друге життя та дістатися до нових запасів в зоні, де ще не проходив видобуток. Про це повідомив директор ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини