Дітям – повноцінне оздоровлення та змістовний відпочинок
Максимальне охоплення оздоровленням та відпочинком дітей шкільного віку – таке завдання поставив перед керівниками територій голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч.
В першу чергу, охоплені оздоровчими послугами мають бути діти-сироти, позбавлені батьківського піклування. Обов’язково відпочити та оздоровитися повинні діти військовослужбовців, які загинули на сході України, діти з сімей мобілізованих та демобілізованих бійців, діти-переселенці.
До їх послуг – 25 позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, більшість з яких вже розпочали роботу.
Попри складну економічну ситуацію, на оздоровлення та відпочинок дітей шкільного віку області планується використати 42,4 мільйонів гривень, 24,1 мільйони – з яких з обласного бюджету, 8,6 мільйонів – з місцевого.
Сума менша, ніж торік, тому одне з основних завдань керівників районів і міст – активізація пошуку коштів на проведення оздоровчої кампанії з усіх джерел, не заборонених законодавством.
Особливу увагу очільник області закликає приділити дотриманню дитячими закладами вимог санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму, протипожежної безпеки та правил охорони життя людей на водних об'єктах і охорони праці.
— Проведення оздоровчої кампанії – це те питання, яке зараз має перебувати на постійному контролі місцевого керівництва. Бо саме від нас, дорослих, залежить безпечний, повноцінний та змістовний відпочинок наших дітей, - зауважує голова облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.