Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 13:35:40

Розпочалася перша зміна у таборі "Дружба"

24.06.2015   15:29

Урочисте відкриття першої зміни відбулося у таборі "Дружба", що має статусвідокремленого структурного підрозділу – відділення дитячого оздоровлення санаторного типу Чернігівської міської лікарні № 1.

Зі святом колектив і дітей привітали Чернігівський міський голова Олександр Соколов, начальник управління охорони здоров'я міської ради Юрій Бойко та головний лікар міської лікарні №1 Андрій Жиденко.

Зокрема, міський голова зазначив, що у таборі сьогодні створені усі умови для повноцінного відпочинку й оздоровлення дітей. Він побажав юним чернігівцям яскравих вражень від літа, нових друзів, зміцніти та підрости, щоб впевнено повернутися до школи. Спілкуючись із журналістами, О.Соколов зауважив, що Чернігів – чи не єдине місто в Україні, де збережено заклад такого типу, що пропонує безкоштовне оздоровлення для дітей. Цього року у таборі "Дружба" відпочинуть та покращать здоров'я 540 дітей (три зміни по 180 дітей), на фінансування табору з міського бюджету виділено близько 1,5 млн грн.

Під час урочистого відкриття зміни кожен із шести загонів презентував свою назву та девіз, діти внесли прапор "Дружби" та виконали свій гімн, а ще представили гостям концертну програму.

За словами А.Жиденка, під час відпочинку у таборі "Дружба" маленькі чернігівці забезпечені збалансованим п’ятиразовим харчуванням (вартість 65 грн на день), отримують лікувальні або профілактичні процедури. У відділенні створені всі необхідні умови для оздоровлення – басейн, масаж, комплекс методів фізичної реабілітації. Крім якісного оздоровлення, дітям пропонується змістовна розважальна програма, спортивні та культурно-масові розваги: спортивні ігри (у таборі є баскетбольне, волейбольне та футбольне поля), ігри на дитячих майданчиках, різноманітні конкурси, концерти і дискотеки.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.