Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 вересня, 19:21:08

Семенівська районна газета відзначила своє 80-ліття

20.02.2012   13:35

17 лютого в урочистому залі райдержадміністрації для відзначення свого 80-річчя зібрала своїх друзів і прихильників Семенівська районна газета "Життя Семенівщини".

Dika

Dika

У святковому випуску районки редакцію і ветеранів газети привітали з ювілеєм голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, керівництво району.

Перший номер Семенівської районної газети вийшов у лютому 1932 року під заголовком «Життя колгоспника» українською мовою. З 1 лютого 1934 року назва була змінена на «Жизнь колхозника» і газета друкувалась російською мовою. Зразу після визволення Семенівщини від фашистських загарбників районка певний час мала назву «Освобожденная Семеновщина». У тому ж 1943 році газета знову поновила свою назву «Жизнь колхозника». Певний час у Новгороді-Сіверському виходило міжрайонне видання «Радянське Полісся», а 14 березня 1963 року вийшов перший номер, власне, Семенівської районки «Красное знамя». Після зникнення з політичної карти світу Радянського Союзу газета виходила спочатку як «Жизнь Семеновщины», а зараз – «Життя Семенівщини». Вона – єдина в області двомовна газета – щосереди і суботи приходить у дім майже кожної родини району тиражем понад 4300 примірників. Сучасний колектив редакції на чолі з Катериною Дикою завжди радо зустрічає ветеранів газети, позаштатних кореспондентів, передплатників, тісно співпрацює з колективами районної друкарні і поштового відділення, організаціями і установами району. Ось чому представники всіх їх були присутніми у залі на урочистостях газети.

За багаторічну сумлінну працю по розвитку інформаційного простору області і з нагоди 80-річчя редакція газети була нагороджена подякою голови облдержадміністрації. Окремі працівники редакції отримали почесні грамоти і грошові премії від голови райдержадміністрації Сергія Євменова, голови районної ради Людмили Салімон.

Привітали колектив редакції, вручили квіти і подарунки також від управління у справах преси та інформації – Дмитро Никоненко, від обласної організації Національної спілки журналістів – Анатолій Тютюнник, від Асоціації регіональних ЗМІ – Олександр Назаренко, від народного депутата України Ігоря Рибакова – його прес-секретар, інші поважні гості.

Під час урочистих заходів організатори згадали і вшанували всіх редакторів газети, ветеранів колективу, досвід яких редакція використовує і сьогодні.

Особливу душевну ауру у святковій залі підтримували учасники художньої самодіяльності Семенівки – молоді і дорослі аматори сцени.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція застерігає громадян від шахрайської схеми «Друг просить у борг» 11:43

Якщо вам надходить повідомлення, або дзвінок від знайомого чи друга «Привіт! Позич, будь ласка, гроші» - перш ніж допомогти, переконайтеся, що це не шахрай, який видає себе за вашого товариша.

Обстановка на прикордонні за добу станом на 06.00 24 вересня 2023 10:40

Протягом доби росіяни зі своєї території 13 разів обстрілювали прикордоння Чернігівської області.

24 вересня - цей день в Україні та в світі

24 вересня - цей день в Україні та в світі 09:18

ДЕНЬ 578 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 578 RUSSIAN AGRESSION

Відзнаки «За оборону Чернігова»: 21 вересня громада дякувала військовим та цивільним, які боронили місто у 2022-му 15:47

21 вересня з нагоди Дня міста у Чернігівській міській раді відбулося вручення відзнак «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини