Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 05:33:25

Акція: "Малята і звірята". Виховання доброти і гуманності – наша першочергова задача!

02.06.2015   13:21Агенцiя

Дитинство – щаслива пора. Пора радості, веселощів, любові. А ще це пора добра. Адже саме вміння співчувати, вміння допомагати, вміння розуміти чужий біль, тобто вміння бути добрим, кінець кінцем і робить нас людьми.

Діти – це квіти життя. Та жодна квітка не проросте якщо за нею не доглядати, а як і проросте, то без піклування стане бур’яном, що не дає розвитку іншим. І саме ми, дорослі, маємо піклуватись про наші «квіти», «здобрювати» їх вихованням моральних цінностей, доброти і гуманності. Цивілізоване суспільство жорстоким бути не може. 

Важко знайти індикатор доброти, кращий ніж ставлення до тварин. Саме тому, 1 червня, в День захисту дітей, ми вирішили провести акцію «Малята та звірята».  Міський парк культури і відпочинку був переповнений  дітьми і дорослими.  Кожен міг знайти собі заняття до душі. Багато цікавого було і у нас. За допомогою гриму, ми перетворювали маленьких чернігівців на різноманітних звірят. Малювали «ланцюжок добра» - в якому за ручки взялися і дівчата, і хлоп’ята, і  звірята.

Арт-студія «Колібрі» проводила безкоштовні майстер класи з малювання тварин.  Аніматор грав з дітками в ігри. Відбулася акція-виставка дитячого малюнку «Безпритульна тварина очима дітей».

Проходила виставка-конкурс фотографій, голосування відбувалося прямо на місці, і кожен бажаючий міг віддати свій голос за фотографію, яка йому більше сподобалась ( ми спеціально не попереджали учасників, як буде визначено переможців, щоб уникнути накручування голосів і мати об’єктивні оцінки).
 
А ще діти писали звернення до мера міста. Писали про те, що відчувають, про те, про що мріють, про те, якого ставлення до безпритульних тварин чекають.

Діти отримали багато подарунків і гарного настрою! Захід пройшов в атмосфері позитиву і ми сподіваємось, що часточка добра, якою ми поділилися, розійшлася по дитячих серцях і дитячих душах!

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини