Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 травня, 15:22:03

Фейсбучний мікс до кави № 46

30.05.2015   18:15Агенцiя

У сьогоднішньому дайджесті ми зібрали найкращі цитати від користувачів чернігівського інтернету. Тож користувачі Фейсбуку 29 травня говорили про таке:

- про дзвоники, дзвіночки та символізм буття:

- про техногії, політтехнологів, вибори 2012 та вибори 2015, штампи та "кальки", і ... про граблі:

- новий голова Одеської облдержадміністрації і 205 округ. Думаємо, весело було б спостерігати чернігівцям за цією кампаніїєю:

- про негатив та всілякі негаразди. А можливо ми перестали звертати увагу на позитив?

- А знаєте Ви, що "...Турботливі батьки, які у травні за звичкою звернулися до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (ФССТВП) в надії придбати для дитини санаторну путівку зі знижкою були не просто здивовані, а відверто заскочені новиною. Виявляється, наприкінці грудня минулого року Верховна Рада внесла зміни до закону про державне страхування і з 1 січня 2015-го відібрала у ФССТВП функцію оздоровлення дітей і санаторно-курортного лікування працюючих громадян. Залишилася тільки можливість отримувати реабілітаційні путівки (для дорослих і дітей) через медичні заклади."

- про громадське телебачення у Ніжині:

- про громадський транспорт та ненав’язливий сервіс у вигляді... холодного душу:

Бажаємо гарного настрою та вдалого дня!

До теми:

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини