Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 23:25:00

Ігротеки "За крок від дому" в клубах за місцем проживання

30.05.2015   11:06

Багаторічна традиція Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання щороку до Дня захисту дітей організовувати дитячі ігротеки біля клубів продовжилася і в цьому році.

Так, 28 травня протягом всього дня біля клубів за місцем проживання проходив розважальний захід «За крок від дому». Всього було проведено 12 ігротек в усіх мікрорайонах міста, до них було залучено вихованців з 16 клубів, всього близько 300 дітей.

День захисту дітей в ситуації, в якій зараз опинилася Україна, поступово набуває іншого значення. Адже дорослі все більше і більше переконуються, що діти нашої країни потребують захисту все в більших сферах нашого життя. Та, не дивлячись на скруту, не слід забувати і про радість, що приносить дитинство. Це час розваг, дитячих відкриттів, перших радощів. Тож педагогічний колектив Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання постарався зробити це свято для своїх вихованців яскравим та цікавим.

Педагоги-організатори клубів підготували цікаву програму - естафети, пошукові квести, вікторини, конкурси малюнків на асфальті. Дощова погода не стала на перешкоді дитячим розвагам. Діти могли проявити себе в командних іграх, пройти смугу перешкод, виконати інтелектуальні та спортивні завдання на станціях. Ігротеки створювали святковий настрій не лише в учасників, а й у перехожих. Адже, дивлячись на організоване дозвілля дітей, що проходить в клубах, кожні батьки прагнули, щоб і їхня дитина приєдналися до веселих розваг. Вони цікавилися тим, що відбувалося, долучали своїх дітей до гри, обмінювалися контактами з педагогами.

Захід відбувся за підтримки відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради та Чернігівської міської партійної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Дитячі клуби за місцем проживання продовжує працювати і в літній період.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.