Фейсбучний мікс до ранкової кави № 37
У сьогоднішньому дайджесті ми зібрали найкращі цитати від користувачів чернігівського інтернету. Тож користувачі Фейсбуку 18 травня говорили про таке:
- про покинутих песиків, мільйони на притулок для тварин та безвідповідальність міської влади:

- про Соколова та Народний контроль. І віче. Вибори блізко?


- про реформування сільських територіальних громад:

- про джинсу у Чернігові:

- де найкращі велопарковки? У Чернігові:

- про ньюсмейкерів та новини:

- про розширення міського кладовища на 14 мільйонів гривень:

- про козаків та дідів:

- про караоке, співи посеред ночі, перфоратор та ... 33 корови:

- про нових депутатів у обласній раді:

- про День музеїв та клуб Сороптимісток:

- і трохи прекрасного від чернігівської майстрині Олександри Стародуб:

Бажаємо гарного настрою і вдалого дня!
До теми:
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.