Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 жовтня, 23:48:07

19 травня - Всесвітній день боротьби з гепатитом

19.05.2015   07:44Агенцiя

Перший Всесвітній День боротьби з гепатитом був ініційований у 2008 році. Ініціатором проведення Всесвітнього Дня боротьби з гепатитом виступив Світовий Альянс з проблем гепатиту або World Hepatitis Alliance.

Щорічні заходи, присвячені Міжнародному Дню боротьби з гепатитом проводяться 19 травня. Мета цих заходів - підвищення обізнаності світової громадськості про симптоми, методи діагностики, профілактики та лікування гепатитів, особливо групи В і С, а також привернення уваги урядів і неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з гепатитом В і С.

Статистика невблаганна - в середньому, кожна дванадцята людина в світі є носієм вірусу гепатиту В або C. Ця статистика перевищує показники за кількістю ВІЛ-інфікованих або хворих на рак, проте рівень обізнаності людей про гепатит вкрай низький.

Вірусні гепатити - це група дуже розповсюджених небезпечних захворювань, що вражають печінку людини. Захворювання починається поступово, протікає без симптомів і не проявляється тривалий час, тому гепатит ще називають «ласкавий вбивця». Саме гепатит є основною причиною цирозу і раку печінки.

На щастя, при своєчасній діагностиці та лікуванні гепатиту, з цією хворобою можна успішно боротися і про це треба говорити!

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини документує наслідки ворожих атак: поранено людину, пошкоджені будинки 18:42

27 жовтня росіяни атакували Чернігівщину безпілотниками. Внаслідок атаки у Чернігові поранень зазнав 31-річний місцевий мешканець, пошкоджені чотири будинки і автомобіль в садівничому товаристві в одному з мікрорайонів міста.

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру групі «чорних лісорубів» за масштабні порубки деревини на сотні тисяч гривень 17:43

Слідчі поліції Чернігівщини спільно з оперативниками карного розшуку за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури викрили групу зловмисників, які підозрюються у систематичній незаконній порубці лісу в Корюківському районі.

Чернігівський дзюдоїст — бронзовий призер Кубка Європи серед кадетів 16:40

3 18 до 19 жовтня у Ризі (Латвія) відбувся Кубок Європи з дзюдо серед кадетів.

За тиждень над Чернігівщиною збито 96 ворожих цілей 16:10

Сили протиповітряної оборони, підрозділи Збройних cил України, Нацгвардії та прикордонники за минулий тиждень знищили 96 повітряних цілей у небі над Чернігівщиною.

Вагомий внесок Чернігівщини у світовий успіх української збірної з кікбоксингу 15:00

У Брісбені (Австралія) завершився Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA, який зібрав понад 1300 учасників із 22 країн світу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини