Фейсбучний мікс до кави № 36
Недільний мікс вийшов трохи заполітизованим та як-то кажуть на "злобу дня". Але сподіваємося, що він не вам настрій. Тож 16 травня чернігівці у соцмережі Фейсбук говорили про таке:
- цікаве спостереження про географічні карти на тротуарі:

- про Яценюка, надії та розчарування:
- Ви теж вважаєте, що білоруський президент Лукашенко зміг би здолати таємні "схеми"?
- про гречку та вибори: "... Зараз роздавати гречку - все одно що на лобі написати "непрілічноє" слово"
- Таємні буддисти (це про владу) все так повільно роблять, що наче вірять у друге, третє і п’яте своє життя...
- про ремонти та дивацтва ...
- запрошуємо 21 травня на Марш вишиванок:
Гарного настрою та вдалого дня! Все буде добре!
До теми:
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв