Фейсбучний мікс до ранкової кави № 28
У сьогоднішньому дайджесті ми зібрали найкращі цитати від користувачів чернігівського інтернету. Тож користувачі Фейсбуку 4 травня говорили про таке:
- про вибори та весну:
- а виборами не лише "пахне", до них ще й готуються. У Чернігові пройшли тренінги "Школи молодого політика":
- про пішоходів та тротуари:
- скільки Вам потрібно вихідних?
- про комфорт та перевізників. Вам ще не "капає" зі стелі?
- цікаві ракурси нашого чернігівського вокзалу:
- про книжки, оповідання для дітей та "Гуртожиток у лісі"
- про освіту. Цікаве спостереження.
- гарне починання. І до речі, бажаємо Антону виграти парі. Нові аксесуари для авто того варті!
Бажаємо гарного настрою та вдалого ня! Нехай цей тиждень принесе лише позитив і буде легким!
ДО теми:
Останні новини Чернігівщини
У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04
Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.
Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55
11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.