Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 16:12:59

22 квітня – Міжнародний День Землі

22.04.2015   07:41Агенцiя

З метою забезпечення суттєвого поліпшення стану довкілля, поєднання зусиль державних органів, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, установ, широких верств населення у вирішенні екологічних завдань, відродження традицій українського народу щодо шанобливого ставлення до навколишнього природного середовища на Чернігівщині продовжується проведення заходів з озеленення та благоустрою територій. Також в ці дні Україна відзначає і День Землі, який припадає на 22 квітня 2015 року.

Засновником Дня землі вважається Джон Стерлінг Мортон, який запропонував у 1872 році призначити щорічний день, присвячений озелененню навколишньої території.

Саме тоді про День Землі вперше почули і в Україні. І тільки в 2010 році День Землі став відзначатися в Україні, як день захисту природи, день акцій з метою залучення уваги громадськості до проблем нашої країни.

Земля – джерело будь-якого багатства суспільства, тим більше українського, адже Україна багата одним з найкращих чорноземів у світі. Землі відіграють важливу загальнобіосферну роль і є основою розвитку рослинного і тваринного світу. В аграрному секторі земельні ресурси – головний засіб виробництва, найважливіша складова частина ресурсної бази землеробства. Людина не завжди обдумано та раціонально використовує й обробляє землю, що спричиняє їхню швидку деградацію, втрату родючості. Більшість високопродуктивних земельних ресурсів перетворилися у непридатні, що характеризувалися зруйнованим ґрунтовим покривом і деградацією рельєфу.

У День Землі ми приєднуємося до цієї міжнародної ініціативи і закликаємо всіх жителів Чернігівщини підтримувати загальнолюдські позитивні зусилля, які спрямовані на вирішення екологічних природоохоронних проблем.

«Що людина посіє – те й пожне». Не будемо про це забувати.

Останні новини Чернігівщини

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм 13:21

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області проведено онлайн-круглий стіл на тему «За що воюють українці, або анатомія патріотизму».