Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 09:58:33

У Чернігові відкрито туристичний сезон

18.04.2015   08:43

У Чернігівській міській раді 17 квітня заступник міського голови Віктор Бистров радо зустрів представників делегацій із Києва, Миколаєва, Черкас та білоруського Гомеля, які приїхали на відкриття туристичного сезону 2015 року в місті Чернігові.

Серед учасників зустрічі - працівники органів місцевого самоврядування, представники туристичних організації, засобів масової інформації, профспілкових організацій, туристичної сфери України і Республіки Білорусь (місто Гомель).

Заступник міського голови В. Бистров від імені Чернігівського міського голови та всієї громади міста Чернігова звернувся до всіх присутніх: «Незважаючи на тяжкі часи в нашій країні, ми все ж таки знайшли можливість організувати цю зустріч. Всі заходи, які відбудуться цими вихідними, організовані заради мешканців нашого міста, адже туризм - це додаткова можливість покращити економіку нашого міста».

За словами В. Бистова, екскурсійний, подієвий (фестивальний), активний, водний - це основні види туризму для нашого міста. Відомими в Чернігові і привабливими для туристів стали Міжнародний велодень у Чернігові, фестиваль «Козацькі розваги», туристично-екологічна акція «Екобум, або сплав на плотах зі сміття», кулінарний фестиваль «Сорок УХ» та ін. «Цього року організатори проекту «Зелена сцена» пропонують створити ще один творчий проект - літературний майданчик у сквері Б. Хмельницького. Цей проект буде реалізовуватися з червня по вересень. Щосуботи у сквері Б. Хмельницького всі бажаючі літератори можуть знайомити присутніх зі своєю творчістю. І це абсолютно безкоштовно для всіх гостей та учасників цих проектів», - повідомив В. Бистров.

Також нагадуємо, що 18 квітня на Алеї героїв з 10 години працюватиме туристична виставка, де будуть представлені сегменти туристичної інфраструктури Чернігова та області: готелі, заклади харчування, музейні установи, турфірми, майстри та багато іншого. У різних історичних місцях (на Валу, біля П'ятницької церкви) будуть організовані творчі локації - виступи фольклорно-музичних колективів.

Запрошуємо всіх чернігівців та гостей міста відвідати заплановані заходи!

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.