Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 07:04:31

17-18 квітня в Чернігові відкривається новий туристичний сезон

25.03.2015   07:34

«Weekend» у Чернігові за півціни, конкурс «Міс туризм – Чернігів», виставка і містечко майстрів, театралізовані постановки з історичними персонажами та видовищні виступи спортсменів – лише частина заходів, які готуються до відкриття нового туристичного сезону, що заплановане на 17-18 квітня.

Про ці та інші питання йшлося на засіданні організаційного комітету на чолі з заступником міського голови – начальником фінансового управління міської ради Віктором Бистровим.

Він, зокрема, наголосив, що місто має орієнтуватися на туриста з кількаденним перебуванням, тож варто якнайкраще продемонструвати наші можливості й інфраструктуру.

Проект плану заходів відкриття туристичного сезону представив начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму міської ради Борис Атрощенко. Над сценарним планом історико-фольклорних постановок працює управління культури. Окремо йшлося про благоустрій міських територій та місць проведення заходів.

Родзинкою чергового сезону відпочинку для чернігівців і гостей міста стане облаштування барбекю-парку на території Кордівки.

Детальний план заходів буде опубліковано на офіційному веб-порталі міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24

108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20

Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини