Відбулося відкриття нового восьмого сезону Чернігівської ліги КВК
21 лютого відбулося відкриття нового восьмого сезону Чернігівської ліги КВН. На фестивалі зібралися 13 команд з Чернігова, Києва, Прилук, Житомира та Ірпеня.
Команди були розділені на два блоки, кожен з яких, крім фрістайлу, зіграв також свою розминку з залом.
За підсумками виступів, кожен член журі відзначив в своїй анкеті по вісім найбільш вподобаних йому команд. Сума їхніх голосів і визначила вісім учасників нового сезону. Ще двоє були запрошені в сезон організаторами.
Крім того, команди, які отримали голоси більше частини журі, отримали бонус 0,2 бала на наступний етап. Приємно, що кожна з виступили команд хоча б один голос, але отримала.
результат:
Сідней (Житомир) - 6 голосів (бонус 0,2 бала)
Жолудь + (Прилуки) - 6 (бонус 0,2)
Так, бро (Чернігів) - 6 (бонус 0,2)
Жахливо повільний вбивця з вкрай неефективним зброєю (Прилуки) - 6 (бонус 0,2)
Ірпенчане (Ірпінь) - 5 (бонус 0,2)
Ольга Петрівна (Київ) - 5 (бонус 0,2)
ГНВ (Чернігів) - 3
Молоді (Прилуки) - 3
Всі свої (Київ) - 2 (добір організаторів)
Пірати Чернігівського водоканалу (Чернігів) - 2 (добір організаторів)
Команда імені Джейсона Стетхема і Кріштіану Роналду (Чернігів) - 2
Добірна збірна (Київ) - 1
На паре.net (Київ) - 1
Перемогу ж на фестивалі і призову 1000 гривень розділили дві команди - Сідней (Житомир) та Жолудь + (Прилуки).
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.