Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 22:26:30

Автомобілі – переможці Всеукраїнської акції "Автомобіль року в Україні 2015"

15.02.2015   10:18Агенцiя

Акція "Автомобіль року в Україні 2015"

Автомобіль 2015 року в Україні – Mazda 3

 

Малий клас – SKODA Spaceback

 

Компактний клас – Hyundai Elantra

 

Середній та бізнес-класи – Toyota Camry

 

Компактний кросовер – Mercedes-Benz GLA-класу

 

Середньорозмірний SUV – Nissan X-Trail

 

Повнорозмірний SUV – BMW X6

 

Вен – Citroёn C4 Picasso

 

Вантажопасажирський автомобіль – Ford Ranger

 

Спорткупе/кабріолет – Audi TT Coupe

 

Співвідношення ціна/якість – Nissan Qashqai

 

Дизайн – Audi A7 Sportback

 


Лідер продажів серед моделей вітчизняних авто – ЗАЗ Сенс
Лідер продажів серед моделей іноземних авто – Geely Emgrand 7
Лідер продажів серед автомобільних брендів – бренд Toyota
Дебют року – бренд Acura

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини