Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 19:35:20

Корюківщина має сприятливі перспективи у сфері розвитку туризму

13.12.2014   11:04

У цьому переконалися члени постійної комісії обласної ради з питань сім'ї, молоді, спорту та туризму, які 10 грудня провели виїзне засідання в Корюківському районі.

Вони упевнилися в тому, що перспективи розвитку туризму в районі виглядають потенційно сприятливими, з огляду на наявність значних рекреаційних ресурсів. Зокрема, тут продовжують діяти туристичні маршрути «Корюківка-Перелюб-Корюківка», «Корюківка-Холми-Жукля-Корюківка», а також маршрут «Корюківка-Холми-Рейментарівка-Корюківка», який несе пізнавальну, патріотично-виховну функцію.

Крім того, депутати обласної ради відзначили роботу, яка проводиться в районі по відпрацьованню можливості щодо запровадження і організації роботи по втіленню в районі сільського зеленого туризму.

Одночасно подальший розвиток туризму неможливий без удосконалення нормативно-правової бази, що заважає подальшому ефективний розвиток галузі туризму, зокрема й сільського зеленого на регіональному рівні

Разом з тим, під час виїзного засідання народні обранці звернули увагу на проблеми розвиту туризму в районі. А це - низький рівень комфорту готельних господарств, недостатня мережа пунктів харчування і якість їх послуг, необлаштованість територій навколо туристичних об'єктів, незадовільний стан доріг і дорожнього покриття на можливих туристичних маршрутах району, недостатній розвиток туристичної та відпочинкової інфраструктури, дефіцит інформаційно-рекламного забезпечення у сфері туристично-екскурсійної діяльності.

Розглянувши питання порядку денного, постійна комісія рекомендувала Корюківській районній державній адміністрації та районній раді розробити та затвердити цільову Програму розвитку туризму в Корюківському районі на 2015-2020 роки.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігова затримала чоловіка за намагання зґвалтувати малолітню дівчинку

Поліція Чернігова затримала чоловіка за намагання зґвалтувати малолітню дівчинку 18:30

Співробітники Чернігівського районного управління поліції затримали 54- річного чоловіка, який заманив до себе додому 13-річну дівчинку, погрожував їй, бив та намагався зґвалтувати. Поліцейські помістили чоловіка до ізолятора тимчасового тримання.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 901 особу

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 901 особу 18:19

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 29 липня в області щеплено першою та другою дозою 143 255 людей.

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка 16:20

Це відрізок дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу села Манжосвіка, що під Прилуками.

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.