Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 23:57:52

Всі люди роблять це

29.01.2012   15:19Агенцiя

Перший пункт, який притаманний кожній людині без винятку. Це брехня. Будь-яка людина хоч раз у житті хай навіть несерйозно, але обманювала. Якщо людина вас запевняє, що жодного разу не обманювала, вона робить це прямо зараз перед вами.

Почесне друге місце займає … мастурбація. Кожна людина на нашій планеті від 20 років хоча б раз у житті, але мастурбувала. І знову таки той, хто скаже вам, що жодного разу не мастурбував, автоматично потрапить під перший пункт нашого параду.

Третє місце дістається фантазіям … Фантазіям про секс зі своїм же підлеглим. І знову кожна людина від 20 років хоч раз, але уявляла себе в одностатевому секс.

Четверте місце віддаємо нігтям! Кожна людина від 10 років хоча б один раз, але гризла нігті.

П’яте місце – цигарки. Статистика показує, що в 21-му столітті вже майже кожна людина хоча б раз пробувала ці “палички смерті”.

Шосте місце займають матюки або нецензурні слова. Кожен з нас за життя вимовляє мінімум 200 матюків. А у деяких особистостей 200 матів вимовляється тільки на добу!

Сьоме місце отримує жуйка. Жуйка з нами вже цілих 142 роки! За добу наша планета жує майже 100 тонн жуйки. Кожна людина, починаючи від 15 років, хоч би раз, але куштувала смак солодкої гумки. Для довідки: у 100% великих міст нашої планети на землі лежить мінімум 50 тисяч жуйок.

Восьме місце отримує чай! За статистикою, ще з 19-го століття кожна людина на землі випила хоча б 1 кухоль цього напою.

Дев’яте місце у танцю! Будь-яка людина, навіть самий черства, хоча б раз вдавався до магії танцю!

Останнє, але не менш почесне десяте місце займають гроші. У даний момент, за світовою статистикою, практично у 100% населення планети є поруч гроші. Неважливо – 5000 рублів або 1 копійка. Головне, що будь-яка людина на нашій планеті хоча б раз, але вступала у світовий грошовий обіг, вкладаючи туди свої гроші.

http://ifacts.com.ua

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.