Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 22:09:33

Гороскоп на наступний тиждень

29.01.2012   13:20Агенцiя

Тиждень може бути присвячений боротьбі між бажаним і дійсним; в даному випадку - між діями керуючих сил і можливістю їх реалізації. Можливі прояви у соціальному житті невдоволення існуючими порядками, у фінансовій і податковій сфері перешкодами в бізнесі і скандальними фактами корупції та лобіювання вузьких олігархічних інтересів. Все це може привести в деяких країнах і регіонах до відкритого протистояння між владою і населенням, конфліктів у законодавчій сфері, гучним скандалам, і відставок. Обстановка почне приходити в норму з п'ятниці, коли дія несприятливих факторів закінчиться.

Овен. У вас додасться багато невiдкладних справ на початку тижня, i тiльки тому, що вам можна їх довiрити. Невдовзi ви зрозумiєте, що вашi зусилля не марнi. У зв’язку зi скрутним становищем зменшiть витрати.

Телець. Тиждень буде сповнений сюрпризiв i приємних подiй. Смiливо втiлюйте в життя будь–якi плани. Успiхи радимо вiдзначати з друзями. У суботу–недiлю краще лишитися вдома.

Близнюки. Якщо на початку тижня все складатиметься не так, як того хотiлося, але не пiддавайтеся апатiї. І на вашiй вулицi буде свято – успiх чекатиме тi справи, якi ви iнiцiюєте саме цими днями.

Рак. Максимум активностi – i мрiї стануть реальнiстю. Але трохи згодом. Вихiднi днi пройдуть просто чудово, ви зумiєте i з близькими зустрiтися, i влаштувати вечiрку для друзiв.

Лев. На початку тижня дотримуйтеся мирної позицiї, конфлiкти з колегами не принесуть нiякої користi. Найважливiшi службовi справи та зустрiчi плануйте на четвер–п’ятницю.

Діва. Вас чекає рiзноманiтний тиждень: буде час i для самоосвiти, i для важливих зустрiчей – дiлових чи особистих. Другу половину тижня присвятiть домашнiм справам i дiтям.

Терези. Попереду насичений тиждень. Вирiшення побутових питань потребує багато сил. Творчiсть допоможе вам у роботi. На вихiдних краще потурбуйтеся про здоров’я.

Скорпіон. Тиждень обiцяє бути вдалим i запам’ятається надовго. Бiльше творчостi – i удача супроводжуватиме у багатьох справах. Не забувайте про службовi обов’язки i обiцянки.

Стрілець. Активнiше показуйте свої таланти. Цей перiод сприятливий для навчання. Спробуйте себе у кулiнарiї. Вдалими будуть дiловi та розважальнi поїздки.

Козеріг. Ви навряд чи зможете вирiшити багато важливих справ. Суперечки з керiвництвом, якi виникнуть у серединi тижня, спробуйте владнати мирним шляхом.

Водолій. Не робiть усi справи одночасно. У четвер–п’ятницю вашi таланти належно оцiнять, що значно пiдвищить ваш авторитет. Зараз саме час згадати про стосунки в сім’ї та хатні проблеми. Влаштуйте генеральне прибирання.

Риби. У вас з’явиться шанс отримати пiдвищення на посадi. Почнiть вивчати iноземну мову або здобувати нову спецiальнiсть. У суботу до вас навiдаються гостi, чекайте на сюрприз.

Інша версія:

ОВНИ, фаза перетворювання (скажи, хто твій друг, і я скажу хто ти)на дружніх теренах триває… Оточіть себе людьми високої духовної культури, яким притаманне неординарне мислення, і тоді ваш внутрішній світ зміниться на краще. А з примітивними особами вам уже не по дорозі, інакше еволюція загальмується.

ТЕЛЬЦІ, якщо вами рухатимуть кар’єрні амбіції, не чиніть їм спротив, то чудовий тонік (і вчасний!) для професійного вдосконалення, успішної реалізації природних обдарувань. Укріпити службові позиції, де ваш геній розквітне всіма барвами, труднощів не складе активізуйте творчу оригінальність.

БЛИЗНЯТ вабитимуть високі матерії та все оригінальне, нетрадиційне, тягнутиме зазирнути під езотеричний покров, пізнати світ незбагненного. Що позитивно віддзеркалиться на світогляді, допоможе знайти відповіді на чимало запитань, зрозуміти свою місію на цій Землі.

РАКИ, спрямуйте нереалізовану сексуальність в русло задоволення, якщо упевнені – обганяйте! Ви здатні дати фору суперникам (чарівність фонтанує) і обійти найнахабніших конкурентів. Аби почуття не згасли – експериментуйте! Оригінальність та нетрадиційність в любовній сфері – це вищий пілотаж насолод і цемент союзу, істинна любов постійно потребує тонізуючого живлення!

ЛЕВИ, тема партнерської співдружності – в активній фазі. Співзвуччя “я плюс ти” є найціннішим скарбом, який слід підтримувати взаємною турботою, духовною єдністю, спільними діловими інтересами і сексуальною гармонією. Аби стати ближчими та ріднішими, остерігайтеся диктаторства, ваша самовіддача в тандемі має домінувати: не скупіться на теплі відносини заради коханих.

ДІВИ, пірніть з головою в благодатну атмосферу службового колективу, бо вона несе цілющий ефект (можна рушати у відрядження), тут рани загояться, а відчуття професійної цінності (де ви майстер на всі руки) вселить оптимізм у світле майбутнє. Хоча слід зосереджуватися не на кар’єрному сходженні (тут ви сягнули піку розвитку), а дбати за сім’ю, зміцнювати подружні взаємини, освоївши стратегію двофлангових штурмів, аби гарно попрацювати на службі й попестувати домочадців. Нині ви володієте високим сексуальним потенціалом, благовірні теж не відстають в цьому плані, тож лебедійте і живіть душа в душу!

ТЕРЕЗІВ закружляє запаморочлива романтична віхола, веселіться, насолоджуйтеся сердечною гармонією, дружіть з Музою та заряджайте життєвий акумулятор благодатними емоціями. Ваш лицар – це друг і коханець в одній іпостасі.

СКОРПІОНИ, тримайте руку на сімейному пульсі, доброзичливість, дружня консолідація з родичами зміцнять авторитет, стануть запорукою домашньої ідилії. Принаймні, якщо у вас існує духовна монолітність та єдність ділових інтересів з близькими, все йтиме чудово.

СТРІЛЬЦІ, облиште рекламувати себе, піаритися досягненнями, хвалитися чеснотами. Пошуки сенсу буття, “перевірка на міцність” духовних принципів полягають в умінні знайти точки дотику з малознайомими людьми на тлі єдності ідеалів та духовних інтересів. Це дозволить зберігати високий моральний ценз і відрізняти зло від добра. Не цурайтеся випадкових знайомств, з радістю зав’язуйте різноманітні контакти та збагачуйтеся цікавою інформацією.

КОЗОРОГИ, ваша моральна цитадель (ідейні переконання, добрі наміри) піддаються серйозному випробуванню, і навіть спокусі. Йдеться про вигідні для вас справи, але тільки за рахунок недосвідченості чи легковір’я ділових партнерів. Скоріш за все, вам запропонують зайнятися чимось аморальним, причому у разі відмови ви можете “збанкрутіти”.

ВОДОЛІЇ, подбайте про зовнішність, кардинально змініть імідж та гарно причепуріться, обновивши гардероб, зачіску, макіяж, продумавши до дрібниць туалет. Не стримуйте внутрішній імпульс стати вродливішими, чарівнішими, це природна потреба, мотивована глибинними трансформаційними процесами!

РИБИ, самітництво – це чудово (кармічна смуга триває), бо заповнить Божественним спокоєм внутрішній світ. Наведіть лад в думках, вгамуйте тривоги, проженіть геть різну маячню, докучливі підозри та самообмани

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.