Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 листопада, 11:12:50

Вчені розповіли, що робить людей щасливішими

12.10.2014   09:25Агенцiя

Дети, которые большую часть своего времени разговаривают со своими родителями, и меньше времени спорят с ними, заявляют, что они считают себя счастливыми.

Об этом свидетельствуют итоги проведенного недавно исследования.

После того, как социологи провели детальное изучение уровня благосостояния в Великобритании, стал очевиден факт залога счастливого детства в том случае, если у детей сложились хорошие отношения с их родителями.

Те дети, которым приходится часто спорить со своим отцом или матерью более одного раза в неделю, имеют куда более меньший уровень удовлетворенности своей жизнью в сравнении с теми, кто не так часто ссориться с членами своей семьи.

Дети младше 15 лет, которые утверждают, что они счастливы в своей жизни, в два раза чаше разговаривают со своими родителями на жизненные темы. Как показывают итоги исследования, подобные разговоры происходят более раза в неделю.

Доклад Национального бюро статистики свидетельствует, что как мальчики, так и девочки, больше предпочитают разговаривать на важные темы с матерями, чем с отцами, передает портал Informing.

Вместе с тем, исследование показывает, что дети стали больше открыты в общении со своими родителями в последние десять лет.


По материалам: rosbalt.ru

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція встановлює обставини вибуху в полі, внаслідок якого двоє чоловіків загинули та одного травмовано 11:12

Учора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що внаслідок вибуху у полі у Борзнянській громаді Ніжинського району загинули двоє чоловіків (1993 та 2004 р.н) та ще один (1973 року народження) зазнав травм.

Посилення міжнародного партнерства: в ОВА підписали меморандум з БО «Кент з Україною» 10:48

Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці між Чернігівською ОДА й благодійною організацією «Кент з Україною» (Велика Британія) учора підписали перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем і засновник та керівник місії згаданої організації Джордан Мід.

Послуги без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільний ЦНАП 09:43

На Бобровиччині команда місцевого Центру надання адміністративних послуг щодня працює над тим, аби послуги були доступні кожному — у лікарні, в старостаті чи просто вдома у громадян.

Прилуцькі поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо підозрюваної у грабежі 09:11

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції завершили досудове розслідування та передали до Прилуцької окружної прокуратури обвинувальний акт щодо 23-річної мешканки Ніжина, яка відкрито заволоділа товаром із магазину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини