Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 09:44:50

Оздоровлення дітей: курс не лише на кількість, а й на якість

22.07.2014   07:06

На цьому наголошує голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко, адже здоров’я дітей – головна складова повноцінного росту, розвитку і становлення майбутньої особистості.

Область цього року має амбітне завдання – охопити літнім оздоровленням і відпочинком 74% школярів.

Нині оздоровча кампанія триває згідно з планом, оздоровитися і відпочити вже встигли 47 тисяч дітей, що становить 54% від загальної кількості дітей шкільного віку та на 700 дітей більше, ніж за відповідний період минулого року.

Збільшується увага до надання дітям якісних оздоровчих послуг. Торік їх отримали 33,9% дітей, зараз запланований показник – 35%. Показник оздоровлення на сьогодні – 23%, а це більш ніж 20 тисяч дітей.

Чужої біди не буває – приватний заклад «Казка» Прилуцького району прийняв на відпочинок та оздоровлення сім’ї біженців, серед яких 40 дітей. Для них буде проведено повноцінне оздоровлення, включаючи як харчування і медичне обслуговування, так і комплекс виховних та культурно-спортивних заходів.

Крім цього, в шкільних таборах області оздоровлюється 60 дітей зі Східних регіонів України, на черзі – ще понад 40. Чернігівщина одна з перших ініціювала внесення змін до обласної програми оздоровлення з метою допомоги дітям переселенців. Відповідні зміни до програм вносять райдержадміністрації та міські ради.

— Органи влади мають координувати свою роботу у напрямку використання канікулярного часу для проведення якісного оздоровлення якомога більшої кількості дітей, для покращення їх здоров’я, забезпечення зайнятості та попередження бездоглядності, використання можливості продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей дітей, - підкреслює Володимир Івашко.

Крім того, очільник області вимагає забезпечення безпеки перебування дітей у оздоровчих закладах. Це, зокрема, дотримання дитячими оздоровчими закладами області вимог санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму, протипожежної безпеки та правил охорони життя людей на водних об'єктах і охорони праці. Це стосується усіх типів дитячих закладів відпочинку та оздоровлення області.

Останні новини Чернігівщини

«Метелики в тумані». У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшла презентація збірки  філософського фентезі  Олександра Білогури

«Метелики в тумані». У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшла презентація збірки філософського фентезі Олександра Білогури 09:42

Чи повинні янголи виглядати так, як ми їх собі уявляємо? Чи варто долати кордони між світами, і що чекає там на сміливців? Чому не варто добиватися любові богинь, і як виглядатиме постапокаліптичний світ, у якому посланці з небес полюють на людей?

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 09:22

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Понад 24 тисячі клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут» не платили за газ протягом останніх місяців

Понад 24 тисячі клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут» не платили за газ протягом останніх місяців 09:13

Станом на початок жовтня борг побутових клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», перевищує 279 мільйонів гривень.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 17 жовтня по 8:00 18 жовтня 2021 року

19 жовтня - який день, свято та прикмети

19 жовтня - який день, свято та прикмети 08:45

19 жовтня - День написання листа в майбутнє. У це свято у кожного є чудова можливість залишити невеликий слід, склавши послання в майбутнє.