Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 липня, 05:44:05

Молодіжний наметовий табір "Піднебесся" на мальовничому Снові приймає перших відпочивальників

08.07.2014   07:33

7 липня голова обласної ради Микола Звєрєв взяв участь в урочистому відкритті VIII традиційного літнього наметового табору «Піднебесся», що відбулося в лісі на березі річки Снов поблизу Малого Дирчина Великодирчинської сільської ради Городнянського району.

У цій мальовничій місцевості вперше нинішнім літом відпочиватимуть представники столичної молодіжної скаутської організації «Відрада», а також учні середніх класів міст Києва, Городні та Чернігова.

З ідеєю створення молодіжного наметового містечка на Городнянщині виступив голова обласної ради Микола Звєрєв, який таким чином підтримав пропозицію керівництва Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна Організація Скаутів України» (НОСУ) щодо поліпшення відпочинку шкільної молоді та сприяння розвитку всесвітньо відомого молодіжного руху на Чернігівщині.

Зазначимо, що в поточному році із врахуванням ситуації, що склалася в країні, обласна рада внесла відповідні поправки до обласної галузевої Програми «Веселкове літо».Внесені зміни покликані сприяти оздоровленню і відпочинку на теренах Чернігівщини школярів і дошкілят із Донецької та Луганської областей. До числа дієвих кроків з розширення зон відпочинку дітей, підвищення рівня їх патріотичного, духовного та фізичного виховання належить і ініціатива Миколи Звєрєва щодо відкриття на річці Снов молодіжного табору «Піднебесся», який очільник обласної публічної влади взяв під свій патронат та посприяв у його матеріально-технічному забезпеченні.

Зустрічав численних офіційних гостей урочистого відкриття, серед яких разом з головою обласної ради були і керівники району та місцевої територіальної громади начальник ЛНТ «Піднебесся» Олексій Козлов.

Він, зокрема пояснив, що під час літньої зміни всім учасникам наметового містечка будуть створені належні умови для творчого, інтелектуального, фізичного розвитку шляхом проведення різноманітних майстерень, ігор, концертів, скаутських випробувань, туристичних походів та змагань, цікавих екскурсій.

Учасники табору будуть мешкати організованими групами у наметах, оволодіватимуть навичками самообслуговування, куховарства, життя на природі та спільної діяльності в колективі однодумців.

У свою чергу, як наголосив Микола Звєрєв, обласна рада та її депутатський корпус і надалі будуть допомагати розвиватися сфері молодіжного виховання та відпочинку, сприяти в тому, щоб усім дітям, які тут набиратимуться фізичних та інтелектуальних сил, сподобався цей мальовничий куточок Присеймів’я, а сам табір став постійним місцем відпочинку не тільки для школярів з Чернігівщини та Києва, але і для всіх бажаючих представників юного племені нашої країни.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь 20:19

29 липня о 16:37 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що неподалік с. Количівка Іванівської територіальної громади Чернігівського району до недіючого каналізаційного колодязя, глибиною близько 3-х метрів, потрапила собака.

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою 20:17

Тренінговий центр поліції Чернігівщини провів чергові навчальні збори для інструкторів з особистої безпеки та фахівців у галузі тактичної підготовки з 18 областей України.

Рішення про передачу лісів територіальним громадам у числі прийнятих сьогодні депутатами обласної ради

Рішення про передачу лісів територіальним громадам у числі прийнятих сьогодні депутатами обласної ради 20:11

30 липня відбулося засідання п'ятої сесії обласної ради восьмого скликання, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко разом із своїм першим заступником Ніною Лемеш та заступником Дмитром Блаушем.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 7 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 7 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 30 липня в області зафіксовано 7 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 565 осіб 15:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 30 липня в області щеплено першою та другою дозою 146 820 людей.