Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 10:59:37

Погода в Чернігові та Чернігівській області на середу, 2 липня

01.07.2014   14:38Агенцiя

У середу в Чернігівській області буде хмарно з проясненнями.

У Чернігові, Городні, Борзні, Сосниці, Семенівці, Бобровиці, Прилуках, Щорсі, Ніжині, Острі пройде дрібний дощ з грозою.

Уночі температура становитиме до +14…+18 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +19…+23.

Вітер переважно південно-східний, 2-7 м/с.

У другій половині тижня прогнозується мінлива хмарність, місцями – дощ з грозою.


Sinoptik

Останні новини Чернігівщини

Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47

У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.

Учениця з Коропа здобула диплом ІІ ступеня на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології 10:36

Успіхи чернігівських школярів на всеукраїнському рівні вкотре доводять, що наполегливість допомагає долати будь-які виклики.

Масштабне оновлення тепломереж: водіїв попереджають про перекриття на вулиці Коцюбинського 09:49

Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» переходить до наступного етапу великого проєкту «Реконструкція трубопроводів централізованої системи теплопостачання комунального підприємства «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради».

У поліції Чернігівщини відзначили професійну діяльність офіцерів служби освітньої безпеки 09:18

З нагоди другої річниці створення Служби освітньої безпеки начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Іван Іщенко та т.в.о начальника Управління патрульної поліції в Чернігівській області Ярослав Гордієнко відзначили офіцерів СОБ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини