Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 жовтня, 07:05:23

У дитячому таборі "Юний турист" відкрилася літня школа

25.06.2014   07:24

За ініціативи облдержадміністрації на сесії обласної ради прийнято рішення про внесення змін до обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей області «Веселкове літо», яким передбачено реалізація нової форми роботи з обдарованими дітьми – літня школа.

24 червня перша літня школа урочисто відкрилася в дитячому таборі «Юний турист». Поєднувати відпочинок з навчанням тут будуть учні 8-10 класів з міста Чернігова та районів області – переможці учнівських предметних олімпіад та Малої академії наук, лауреати конкурсів, фестивалів, оглядів, змагань з технічного та природничого напрямків.

Планується проведення двох змін по 40 учнів. Навчальний процес передбачає не лише лекції та практичні заняття, а й змістовний відпочинок: інтелектуальні ігри і творчі конкурси, спортивні змагання і зустрічі з цікавими людьми, ознайомлення з культурною та історичною спадщиною Чернігівської області та нашої держави.

Відкриваючи літню школу, голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко відзначив, що обласна літня школа – це чудова можливість зробити крок у світ науки, знайти ідеї для майбутніх дослідницьких робіт, відпочити та оздоровитись і, звичайно ж, знайти добрих друзів з різних куточків нашої області.

Табір «Юний турист», на базі якого працюватиме літня школа, засновано у 1964 році.

До 1991 року він надавав послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які навчалися в обласних позашкільних закладах. З 1991 року приміщення та споруди не використовувались та прийшли в непридатний стан.

З 2007 року почались ремонтно-відновлювальні роботи і до 2013 року було закінчено ремонт спального корпусу на 40 місць, їдальні, душових кімнат, заміна ліній електропостачання, що дало змогу проводити на його базі обласні заходи туристсько-краєзнавчого, спортивного та патріотичного напрямків позашкільної освіти.

У 2014 році проведено упоряджувальні роботи території табору, закінчено будівництво літнього павільйону.

Очільник області ознайомився з умовами перебування дітей та матеріально-технічною базою закладу, а також на «Алеї майстрів» відвідав майстер-класи найрізноманітніших гуртків та студій обласної станції юних натуралістів та обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, поспілкувався з дітьми.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19 19:48

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 жовтня в області зафіксовано 1033 нових випадки COVID-19.

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.