Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 20:39:28

Скаутський табір "Піднебесся" невдовзі розпочне свою роботу на Городнянщині

14.06.2014   07:43

12 червня голова обласної ради Микола Звєрєв зустрівся з представниками Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна Організація Скаутів України» на чолі з Національним секретарем цієї фундації Наталією Мірошниченко та радником ВМГО «НОСУ» Ярославою Колобовою.

В ході дружньої розмови були обговорені питання розвитку скаутського руху на теренах області. До речі, Чернігівщина невдовзі буде вже 22-м регіоном держави, де відділення НОСУ вже плідно працюють і виконують не тільки патріотично-виховну роботу серед дітей та юнацтва, але й сприяють фізичному і культурно-духовному розвитку та змістовному відпочинку молоді.

Як було зазначено, в поточному році із врахуванням ситуації, що склалася в країні, одним із Скаутських викликів для осередків НОСУ є організація повноцінного відпочинку молодих українців. Зокрема, Первинне об’єднання Київського міського осередку фундації – молодіжна організація «Відрада» створить літній наметовий табір «Піднебесся» на берегах Снову в Городнянському районі, де будуть відпочивати і набиратися знань і місцеві дітлахи. Окрім того, НОСУ планує сприяти розвитку та популяризації Скаутського руху на Чернігівщині з подальшим створенням обласного осередку та залученням дітей і молоді до активної участі в ньому.

Під час зустрічі були окреслені шляхи подальшої співпраці органів місцевого самоврядування та ВМГО «НОСУ» в галузі патріотичного виховання молоді та її відпочинку.

Про це йшла мова і в телевізійному ток-шоу «Медіа-кратія» Чернігівського міського телебачення «Новий Чернігів», до участі в якому цього дня запросили голову обласної ради, директора Департаменту у справах сім'ї , молоді та спорту ОДА Оксану Сердюк та представників ВМГО НОСУ.

Виступаючи у прямому ефірі, Микола Звєрєв назвав Скаутський рух здоровим способом життя, який рятує юнь від вулиці і комп’ютерів, а також наголосив, що бере розвиток цієї корисної справи на теренах Придесення під свій патронат.
 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини