Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 20:59:11

Смачні рецепти вихідного дня

01.06.2014   10:37Агенцiя

Деревенский пирог из картофельного теста с мясом и овощами

На форму 24 см в диаметре

Для теста: 150 гр картофеля (2 небольшие картофелины), 150 гр муки, 80 гр сливочного масла, щепотка соли

Начинка: 1 луковица, 3 перца, 500 гр фарша, 2 помидора, 1 ч ложка молотой паприки, 2 горсти тертого сыра, соль/перец/растительное масло


Приготовление:

1) Картофель отварить до готовности
2) Обжарить на масле лук и перец несколько минут, до золотистого цвета у лука. Выложить их на тарелку.
3) На этом же масле обжарить фарш до полуготовности. Затем в фарш добавить отложенные овощи, посолить, поперчить, добавить паприку.
4) Слить с картофеля воду, размять в пюре. Добавить сливочное масло, муку и соль и замесить тесто. Оно будет очень нежное и теплое! Если надо, можно еще добавить муку, чтобы тесто не липло при раскатке.
5) Тесто раскатать и перенести в смазанную маслом разъемную форму (24 см)
6) Выложить на тесто начинку. Сверху раскладываем кружочки помидоров и присыпаем все сыром. Выпекается он 40 минут при 180 градусах.

http://lizanka87.blogspot.com/

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини