Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 06:11:02

"Остреч" прийме 600 дітей

31.05.2014   13:10Агенцiя

Санаторій «Остреч», що на Менщині, виграв конкурсні торги й цього літа там будуть оздоровлюватися й відпочивати діти з нашої області.

Про це повідомила директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА Оксана Сердюк під час брифінгу в облдержадміністрації.

За її словами, упродовж кожної з чотирьох змін в «Остречі» будуть знаходитися 150 дітей. Тривалість кожної зміни – 21 доба.

Також серед переможців конкурсних торгів такі дитячі заклади, як «Сперанца» (Одеська область), «Космос» (Миколаївська область) та «Сузіря» (Коропський район). Перебування дітей у названих закладах буде здійснюватися коштом департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Середня вартість ліжко-дня в дитячих закладах Чернігівщини складає 101 гривню.


Семен Сокира, “Чернігівщина” №22 (474) від 29 травня 2014

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини