Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 15:49:35

Стало відомо, хто розумніший - чоловіки чи жінки

18.05.2014   14:15Агенцiя

В течение пяти месяцев ученые проводили тестирование в Интернете на девяти языках мира. Проанализировав полученные данные, специалисты сказали, кто умнее - мужчины или женщины.

В результате опроса женщины дали не намного, но больше правильных ответов, чем мужчины. Также были названы категории, в которых более эрудированны представители сильного и слабого пола.

Так, чаще всего женщины давали правильные ответы в категориях, касающихся развлечений. А вот мужчины оказались сильнее, отвечая на вопросы из раздела «Наука и природа».

Интересно, что женщины чаще всего отвечали правильно на вопрос «какой фильм впервые принес более миллиарда фунтов стерлингов кассовых сборов» («Титаник»), а мужчины - «какая планета совершает полный оборот вокруг Солнца за 248 лет» (Плутон).
В результате женщины дали 4088139 правильных ответов, а мужчины - 4077596.


По материалам: http://bez-sms.net/

Останні новини Чернігівщини

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм 13:21

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області проведено онлайн-круглий стіл на тему «За що воюють українці, або анатомія патріотизму».