Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 02:36:21

Несподівані і цікаві факти...

04.01.2012   16:00Агенцiя

Согласно опросам, проведенным в Японии, 75% респондентов отказываются от выходных, 95%-не уходят в отпуск, 80% японцев основное время проводят в офисе.

В пароходной компании Нью-Джерси работал 100 летний сотрудник, на протяжении 85 лет он приходил на работу в свой, один и тот же, кабинет.

В Гейдель-Бердском университете внештатным сотрудником работал 107 летний преподаватель.

На индийской фабрике по производству пишущих машинок работал секретарь, который провел за пишущей машинкой пять дней, за это время сумел напечатать 800 тысяч букв.

Домохозяйка из Бельгии провела трое суток за кухонной плитой не прерывно готовя, картофель фри – это самый длительный рабочий день.

Самая необычная профессия у американца, за улыбку в рекламном ролике он получает деньги в рекламном агентстве. Рекламодатель считает, что его улыбка повышает воздействие на рекламу.

Артур Конан Дойл по профессии был офтальмологом.

Людвиг ванн Бетховен варил себе кофе из 64 зерен.

Сто триллионов клеток в теле человека. 90% из них микробы.

Пять видов животных и двенадцать видов растений земли поставляют на стол человека 70% пищевых продуктов.

Число пользователь интернета ежегодно возрастает на 4%. Сейчас пользователей 600 миллионов человек.

Самый большой кусок сыра весом 0,5 тонны был подарен королеве Великобритании.

Вероятность совпадения линий отпечатков пальца на одной и той же руке у двух человек составляет 1 к 24 миллионам.

Останні новини Чернігівщини

Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.

З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14

Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.

Сплата податків мобілізованими ФОПами, реєстрація волонтерської діяльності та інші питання до податкової – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 16:31

Днями у фокусі онлайн-зустрічі – податкова тема. Зокрема, актуальні запити, які цікавлять підприємців: подання звітності у випадку блекауту, допомога податкової мобілізованим ФОПам та оподаткування волонтерської діяльності.

Ніжинські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка завдала співмешканцю тяжкі тілесні ушкодження 15:29

Слідчі Ніжинського районного управління поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 29-річної жінки, яка під час конфлікту завдала своєму співмешканцю ножових поранень.

Тимчасові обмеження продовжено: рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС 14:17

7 листопада 2025 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини