Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 02:39:40

У Святого Миколая з’явилося Представництво

20.12.2011   08:12Агенцiя

Цього року вперше у Чернігові працювало офіційне Представництво Святого Миколая.

Відкрилося воно на початку грудня у самому центрі міста, в улюбленому вже для багатьох чернігівців місці, що відоме своїм затишком та постійними культурними подіями – культурно-мистецького центру “Інтермеццо”. Діти протягом двох тижнів передавали листи з описами своїх корисних справ, добрих вчинків, успіхів, малюнки з яскравими подіями свого життя.

 – “Представництво отримало чимало листів з розповідями дітей про свої досягнення і добрі справи за минулий рік, – розповіла голова міської Суспільної Служби України Тетяна Жогалко, – дехто з них на підтвердження навіть надав копію зі свого щоденника, як доглядав у селі за тваринками, допомагав по господарству, намагався бути чемним і слухняним. Приємно дивує, що переважна більшість листів виявилися дуже серйозними – діти не стільки прохали подарунків для себе, скільки висловлювали побажання добра і здоров’я для батьків, родичів та друзів. Всі малюнки цікаві по-своєму своїм дитячим баченням, але вирізняється робота десятирічного Максима Онанка “Святий Миколай і діти”. Ця акварель стане окрасою експозиції “Інтермеццо”.

19 грудня діти були запрошені до участі в утаємниченому дійстві, що відбулося у Представництві, за участю Святого Миколая і гурту його помічників з міської “Молодої Просвіти”. Більшість із діточок не тільки вперше побачили Святого Миколая але й поспілкувалися з ним, розповідали йому віршики, разом заспівали святкову пісню та отримали подарунки.

До свята щиро долучилися: соціальний проект “Клуб.ОК”, міська організація “Молода просвіта” (голова Євгеній Петренко), міська громадська організація “Суспільна Служба України”.

Прес-служба КМЦ “Інтермеццо”

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.