Як у Чернігові "КОЗУ" водили! ФОТО
Напередодні старого Нового року, перед самою щедрухою у Чернігові розпочався етнічний міні-фестиваль "КОЗА"
Організатори "Зеленої сцени" вирішили не обмежуватися тільки теплим сезоном, а і спробувати провести фестиваль взимку.
І саме до свят Василя та Маланки зібрати аматорів, творчі колективи та вертепи з усієї області на одній сцені. Щоб глядачі могли і святкових щедрівок наслухатися і повчитися, і різвяних новорічних постановок надивитися, а ще смачного духмяного чаю покуштувати з баранками. А, головне, козу поводити!
Звичайно, щоб козу водити, потрібна коза. І вона явилася у всій своїй красі. Прикрашена квіточками та віночком - головна дійова особа фестивалю спокійно ласувалася морквою та капустою у загорожі біля сцени. Чим привертала до себе багато уваги і бажаючих сфотографувати напам’ять.
На сцені виступали хор Бортнянського, вертеп з Батурина, гурт "Царина", Лєна Іванова та інші.
За традиціями Зелної сцени малечу на фестивалі розважали та організовували педагоги зі студії "Розумка".
А майстрині пропонували учасникам різдвяне печиво та сувеніри ручної роботи.
Чернігівці та гості міста у захваті від такого яскравого, різноманітного та душевного фестивалю.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».











