"АЛІСА В КРАЇНІ ЧУДЕС" - благодійна вистава театру інтеграції "Дивосад". ФОТОрепортаж
5 січня о 14-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулася благодійна вистава "Аліса в країні чудес" театру інтеграції "Дивосад", в якому поряд зі здоровими дітьми грають діти з обмеженими можливостями.
Вистава відбулася за підтримки Чернігівського клубу Міжнародної організації Сороптимісток. Всі зібрані кошти підуть на допомогу акторам театру "Дивосад".
Театральна студія "Дивосад" була заснована на базі Чернігівської обласної благодійної організації "Аратта" в 2006 році. Першим організатором і керівником була викладач Чернігівського національного педагогічного університету ім.. Т.Г.Шевченка Марина Каранда, а з 2010 року - очолила Ірина Пісня.
В цій дружній команді з творчою наснагою грають 16 акторів-аматорів віком від 9 до 35 років, яким допомагають батьки і просто не байдужі люди. Репертуар театру "Дивосад" є складним ;"Хроніки Нарнії", "Снігова Королева", "Маленький принц".
"Дивосад"- театр інтеграції, де актори - особливі люди. Їх особливість заключається в тому, що вони мають різні ступені інвалідності. Але це не заважає їм займатися творчістю та улюбленою справою. Як відомо, в мистецтві інвалідів не буває. У цих акторів, більш ніж у других, проявляється подвійність театральної гри яка підносить людину, але не вище людяності. Вони не бажають щоб їх жаліли як хворих людей, вони хочуть мати можливість жити повноцінним життям, мати гарну роботу, займатись любимою справою, творчістю.
Театральна студія «ДИВОСАД» це не просто театр реабілітації інвалідів, це театр реабілітації нашого заскорузлого мозку.
Театр є неоднаразовим учасником Міжнародного фестивалю "Прекрасних театрів"(м. Тчев , Польша), та дворазовим володарем Гран-прі цього фестивалю.
Фоторозповідь з вистави Віктора Кошмала.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).