Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 15:46:37

Благодійні колядки та щедрівки у Чернігові. Приєднуйтесь!

03.01.2014   13:06Агенцiя

Музично-Драматична концесія «ПерсонА 38» та МГО ЦПМ «Апельсин» вирішили провести благодійні колядки та щедрівки.

Збір благодійних пожертв призначений  для Рубан Дмитра, Аронов Роми та Портянко Олени, якими опікується організація.

Роман Аронов отримав опіки від електричного струму, постраждало до 70% тіла. Офіційний діагноз – термічний опік, поєднаний з електричною травмою, опік дихальних шляхів, опіковий шок III ст. Хлопцю необхідно постійно, протягом року, носити компресійний одяг.

Дмитро Рубан.  Учень 11-го класу, якому в серпні 2013 року лікарі встановил діагноз – лімфацитарна лімфома, стадія III Б.  Наразі підліток перебуває в «Національному науковому центрі радіаційної медицини» Національної академії медичних наук України (м. Київ) і проходить черговий курс хіміотерапії, для якого необхідні коштовні препарати.

Олена Портянко. У дівчинки діагноз - гострий Лімфобластний Лейкоз (рецидив). До кінця січня необхідно зібрати 5400 грн. для проведення процедури з переробки крові, що використовуватиметься в лікуванні дівчинки. Мама знаходиться в декретній відпустці. Батько - неофіційно підробляє вантажником квартирних переїздів, що не дає стабільного прибутку.

Якщо ви маєте  бажання долучитися до нас чи організувати свою групу та  поколядувати/пощедрувати для когось з цих діток – повідомте нас за телефонами 93-00-13, 063-706-26-60.

Не будьте байдужими -  Від нас залежить життя дітей.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.