Смачні рецепти вихідного дня.
Атмосфера новогодних праздников приходит в дом не вдруг. Не потому, что часы пробили полночь, и не потому, что оторван еще один листок календаря. Она складывается постепенно, пожалуй, в течение всего декабря, и каждый день как в копилку добавляет что-то свое. Что успеете вы?
Повозиться с медовым тестом, напечь имбирных человечков и нарисовать глазурью смешные рожицы?
Сделать пряничных ангелов и повесить на елку?
Оставить один вечер для монополии, разложив поле прямо на полу; поиграть в снежки и поваляться в сугробах,; написать письмо Санте или деду Морозу; упаковать домашние конфеты, печенье, кремы и прочие сладости в красочные упаковки; пересмотреть самые лучшие рождественские фильмы; поверить в чудо всем сердцем и не считать это чем-то требующим специальной подготовки..
Кажется, так оно и есть - здесь на весь декабрь хватит!
Имбирный кекс с мандариновой пропиткой
Нам нужно: 200 гр муки (+1 ч.л. разрыхлителя), 150 гр сахара, 150 гр сливочного масла (комнатной температуры), 100 гр имбирных цукатов, 1,5 ч.л. имибря в порошке, 4 яйца
для сиропа: сок 1 мандарина, 5 ч.л. сахарной пудры
Масло взбить с сахаром. По одному добавить яйца, продолжая взбивать.
Муку просеять в отдельную миску (не забыв про разрыхлитель).
К яичной смеси добавить молотый имбирь и мучную смесь (постепенно, в 2-3 приема).
Добавить в тесто имбирные цукаты, перемешать. Переложить тесто в смазанную маслом форму.
Духовку разогреть до 180 градусов. Выпекать 40-45 минут или пока деревянная палочка не будет выходить из теста сухой.
Для пропитки смешать мандариновый сок с сахарной пудрой; этим сиропом полить теплый кекс.
Пора к столу!
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.