Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 вересня, 11:59:33

Для дітей Чернігівської області придбано 89 тисяч 180 новорічних подарунків

14.12.2011   07:49Агенцiя

Напередодні найдобрішого, найвеселішого, найчарівнішого свята - Нового року, яке так люблять діти, Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі - Фонд), як і завжди, заздалегідь потурбувався про святкові новорічні подарунки для дітей.

Придбання дитячих новорічних подарунків є однією із соціальних послуг, які надаються Фондом застрахованим особам відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з  тимчасовою втратою працездатності та витратами зумовленими похованням" від 18.01.2001р. № 2240-ІІІ (зі змінами і доповненнями).

Згідно Порядку придбання та забезпечення новорічними подарунками дітей застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду, затвердженого постановою правління Фонду від 25.10.2007 року №48, закупівля дитячих новорічних подарунків здійснюється централізовано Виконавчою дирекцією Фонду для всіх регіонів України.

Планування кількості подарунків  проводилося відповідно до замовлень міської та міжрайонних виконавчих дирекцій, які складалися на підставі заявок страхувальників про потребу в подарунках для дітей застрахованих осіб. Кількість подарунків, необхідна для забезпечення ними дітей застрахованих осіб, неодноразово уточнювалась на протязі року. Про порядок подання заявок та отримання подарунків виконавчими дирекціями проводилось інформування підприємств, установ, організацій, в тому числі і через засоби масової інформації.

Для дітей Чернігівської області придбано 89 тисяч 180 новорічних подарунків на загальну суму 1 млн. 882 тис. грн. Виробником ласощів для хлопчиків та дівчаток є закрите акціонерне товариство "Виробниче об'єднання "Конті". Вартість одного подарунка 21,10 гривень, вага 453 грами.

Протягом 12 - 14 грудня  доставка подарунків забезпечена до кожного району (міста) області.

Таким чином, і в цьому році справдяться сподівання дітей та їх батьків на отримання подарунків дітлахам під ялинку. Дітей очікує новорічний подарунок в упаковці "Зимові свята", до складу якого  входить 28 цукерок, з вітальною листівкою від імені Фонду та побажаннями у Новому році успіхів, нових звершень і здійснення найзаповітніших бажань, міцного здоров'я та чудового бадьорого настрою.

Видача новорічних подарунків проводиться міською та міжрайонними виконавчими дирекціями обласного відділення Фонду за накладною і довіреністю відповідно до наданих страхувальниками заявок щодо необхідної кількості  подарунків.

Отримати чудові святкові подарунки можуть застраховані особи (батько, мати, усиновлювач, опікун/піклувальник), що мають дітей, яким станом на 1 січня 2012 року не виповнилось 14 років.

Рішення про видачу подарунків застрахованим особам приймає комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства, установи, організації за основним місцем роботи.

Фізичній особі, застрахованій на добровільних засадах, новорічний подарунок видається за місцем реєстрації згідно з наказом директора міжрайонної або міської виконавчої дирекції відділення Фонду на підставі особистої заяви та копії свідоцтва про народження дитини. Новорічний подарунок видається за накладною при пред'явленні документа, який засвідчує особу.

З більш детальною інформацію щодо отримання подарунків можна ознайомитись у міській та міжрайонних виконавчих дирекціях Фонду за місцем реєстрації.

Виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Останні новини Чернігівщини

Дорога на Тростянецькій балці у процесі розширення

Дорога на Тростянецькій балці у процесі розширення 11:36

Тростянецька балка - одна із найскладніших ділянок капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка.

Куди роботодавцю сплачувати податки за найманих працівників, які працюють в різних населених пунктах України

Куди роботодавцю сплачувати податки за найманих працівників, які працюють в різних населених пунктах України 11:29

В управлінні податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили про таке.

На ділянці дороги Н-07 по Манжосівці уклали фінішний шар нового покриття

На ділянці дороги Н-07 по Манжосівці уклали фінішний шар нового покриття 11:25

Це один з відрізків капремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу села Манжосвіка, що під Прилуками. Його протяжність - 3,9 км.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:20

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Розвиток скотарства: проєкт Сосницької громади

Розвиток скотарства: проєкт Сосницької громади 11:15

Сосницька громада має багато господарств, які розводять корів та здають молоко. Але закупівельна ціна дуже мала: вп’ятеро нижче, ніж ціни на продукт у магазині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини