“Майстерня Снігуроньки” або новорічні дива своїми руками
Благодійно-мистецьку акцію з назвою “Майстерня Снігуроньки” провели в Чернігові у неділю 11 грудня у міському Палаці культури кращі чернігівські флористи-дизайнери.

Безкоштовні майстер-класи професійних дизайнерів та керівників гуртків і творчих студій мали на меті навчити всіх охочих опанувати мистецтво виготовлення сучасної новорічної іграшки з підручних матеріалів.
Як зазначила заступник міського голови Анна Романова, це вже другий захід такого формату, майстер-класи збирають чимало охочих, особливо школярів. Вона переконана, що радість від власноруч виготовлених оригінальної іграшки чи подарунка стане запорукою святкового настрою.
Професійні дизайнери-флористи запевняють, що навчитися робити цікаві сувеніри та іграшки з різноманітних підручних засобів неважко. Головне – мати багату уяву і не боятися експериментувати з поєднанням матеріалів.
В умілих руках майстрів блискітки, бісер, ґудзики, хутро, тканини, намистини, солоне тісто, кольорові нитки, папір та ще багато іншого перетворювалися на дивних янголят, ошатних ляльок, казкових звірят. Ексклюзивні яскраві прикраси можуть не лише оздобити новорічні ялинки, а й стануть чудовим подарунком для друзів і рідних.
До 25 грудня виготовлені іграшки експонуватимуться в приміщенні міського Палацу культури. За словами організаторів, ними прикрасять ялинку в дитячому будинку. Автори кращих робіт отримають призи.
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.