Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 жовтня, 14:02:05

23 жовтня — День працівників реклами

23.10.2013   07:04Агенцiя

День працівника реклами — професійне свято всіх укладачів реклами, рекламодавців , маркетологів і піарників Росії. Це свято відзначається з 1994 року. Але за таке нетривалий час свого існування він встиг стати вагомим приводом поговорити про те, яке місце в нашому житті займає реклама.

«Реклама — двигун торгівлі», — крилата фраза, яку І. Ільф і Є. Петров вклали в уста незабутнього героя «Дванадцяти стільців» Остапа Бендера. А значить, 23 жовтня — це день творчих людей, які вносять неоціненний вклад у розвиток торгівлі і, відповідно, економіки Росії.

Слово «реклама» походить від латинського reclamare — викрикувати. За свідченнями культурологів у стародавніх римлян урочисті процесії, завершальні тріумфальні події, включали елементи реклами: хвалебні мови, демонстрація здобутих у боях трофеїв.

В античності політична реклама здебільшого являла собою вихваляють написи, які висікалися на статуях правителів і полководців. І в середньовіччі «рекламна» конкуренція проявлялася по перевазі в усній формі — вигуки торговців, заклики рознощиків і бродячих ремісників ...

Сьогоднішня реклама — складна наука. На просування товарів і послуг витрачаються величезні суми грошей. Але мета у реклами залишилася та ж — виділяти товар серед конкурентів, «розкручувати» його і збільшувати продажі.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини