Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 06:12:18

Україна посіла дванадцяте місце у рейтингу популярності серед мандрівників

05.08.2013   14:05Агенцiя

У рейтингу популярності серед країн для мандрівників перше місце посіла Франція, Україна на дванадцятій сходинці. У 2012 році нашу країну відвідало на 2 мільйони більше туристів, ніж на рік раніше.

Україна посіла дванадцяту сходинку у рейтингу популярності серед мандрівників, свідчать дані Всесвітньої туристичної організації.

У минулому році у нашу країну приїхали 23 мільйона гостей, а на рік раніше - 21 мільйон. Попереду з невеликим відривом - Австрія, Росія і Малайзія.

Найбільш популярною країною для туристів виявилася Франція - там побували 83 мільйони осіб. Однак гроші витрачати не поспішали: в середньому залишали по 650 доларів за візит. Для порівняння: у Німеччині гості витрачали вдвічі, а у США - втричі більше. Гості в Україні виявилися особливо економними: витратили в середньому по 200 доларів.

http://dt.ua/UKRAINE/ukrayina-posila-dvanadcyate-misce-u-reytingu-populyarnosti-sered-mandrivnikiv-126194_.html
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини