Міжнародний молодіжний фестиваль “Дружба – 2013” відкрито
Міжнародний фестиваль “Дружба-2013” розпочав свою роботу з відкриття молодіжного табору.
На урочистостях, що відбулися 26 червня, були присутні директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівіської облдержадміністрації Оксана Сердюк, директор Департаменту освіти і науки Брянської області Володимир Оборотов, начальник управління з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту Департаменту освіти і науки Брянської області Галина Луканська, начальник Головного управління ідеологічної роботи Гомельського обласного виконавчого комітету Ірина Довгало, а також перший секретар Гомельського обласного комітету громадського об’єднання “Білоруський республіканський союз молоді” Андрій Бєляков.
Під час прес-конференції, яка відбулася перед урочистостями, Оксана Сердюк розповіла журналістам про особливості цьогорічного фестивалю.
“У цьому році тематикою фестивалю “Дружба-2013” визначено “Рік дитячої творчості” та “1025-річчя Хрещення Київської Русі”. З цієї нагоди в таборі працює виставка, на якій представлені роботи дітей, створені разом із батьками. Для гостей фестивалю ми приготували кілька сюрпризів. Приїде дуже відомий спортсмен, наша українська гордість, також відбудеться невеликий фестиваль танцю, на якому будуть представлені національні танці у сучасній обробці і ще багато іншого”, – сказала Оксана Сердюк.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.