Художня "Зелена сцена" та майстер-класи танців від гурту "Божичі". ФОТО
21 червня на Алеї героїв зібрала дорослих та дітей велика "Зелена сцена".
Виставка картин чернігівських художників, презентації від майстринь та майстрів, татуювання хною, дитячі розваги від студії "А-Соль".
Оскільки цього тижня тематика "Зеленої сцени" художня, то однією з рдзинок стало написання величезної картини фарбами. Найбільше старань та майстерності тут проявили юні художники та художниці. Пензлями, руками, ногами - чим тільки не втілювали в життя свої найсміливіші мрії діти. А головне, що ніхто не карав за помилки та неідеальні малюнки.
Кульмінацією вечора став виступ українського гурту "Божичі". Колектив не лише розважав гостей заходу автентичною музикою та співом, а і провів декілька майстер-класів по національним танцям.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.













