Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 червня, 04:50:08

Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу “Дружба” урочисто відкрито

22.06.2013   16:24

Сьогодні у Чернігові відбулось урочисте відкриття оздоровчого сезону у дитячому санаторії “Дружба”, в якому взяли участь секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет, начальник управління охорони здоров’я міськради Юрій Бойко та головний лікар міської лікарні №1 Чернігівської міської ради Андрій Жиденко.

Біля воріт гостей привітно зустріли чернігівські дітлахи. Вони підготували дуже цікаву святкову програму, після якої відбулось перше заняття у відремонтованому басейні на території санаторію для однієї з груп дитячого закладу.

“Цього року фінансування оздоровлення дітей у таборі “Дружба” здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, з якого виділено 1 млн. 100 тис. грн. Завдяки цьому вдалося не тільки привести до ладубудиночки, але й відремонтувати басейн, установити на кухні бойлер з гарячим водопостачанням. Було зроблено все, щоб діти не тільки змогли весело провести свої літні канікули, але й оздоровитись та набратись сил для нового навчального року, – прокоментував Олег Шеремет. – Відділення дитячого оздоровлення санаторного типу “Дружба”, яке відноситься до структурного підрозділу міської лікарні №1, єдине на Україні. Завдяки чіткій позиції міського голови Олександра Соколова щодо підтримки фінансування літньої оздоровчої кампанії та турботливому ставленню головного лікаря Андрія Жиденка до даного закладу ми можемо пишатись, що нам вдалося зберегти те, що було започатковано ще за радянських часів”.

За інформацією представників охорони здоров’я м. Чернігова цього року у таборі планується оздоровити 540 дітей віком від 7 до 14 років впродовж 3-х змін. Головний лікар також повідомив, що особлива увага при направленні дітей до табору надається дітям із соціально-вразливих категорій: дітям-сиротам, дітям із малозабезпечених та багатодітних сімей, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям, які перебувають на диспансерному обліку. Фінансування оздоровлення дітей проводиться з розрахунку 42 гривні на день, із них 39 грн. – на організацію харчування, 3 грн. – на лікування та культурно-розважальну програму.

Крім якісного оздоровлення, планується проведення цікавих розважальних програм, концертів та дискотек, а також організація різних тематичних свят – День піци, День морозива та ін.

“Під час відпочинку всі діти будуть постійно забезпечені кваліфікованою медичною допомогою. Також проводитимуться заняття з лікувальної фізкультури, на тренажерах, в басейні. У відділенні створені всі необхідні умови для повноцінного оздоровлення, лікування та відпочинку дітей”, – зазначив А. Жиденко.
 

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.