Валерій Дубіль привітав чернігівців зі святом Трійці
Дорогі мої, рідні, земляки!
Вітаю вас з величним православним святом – Святої Трійці – днем морального відродження і духовного очищення.
Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдності: Бога-Отця, Бога-Сина і Святого Духа.
У цей день храми і оселі прикрашають свіжоскошеною травою та квітами, запах яких нагадує усім нам про сходження Святого Духа.
Нехай пахуче зело надихає всіх нас на добрі справи, а Божа благодать наповнює серця любов’ю одне до одного, зміцнює у вірі і дарує бажання виконувати волю Спасителя.
Бажаю всім вам чистих та духовних думок. Милосердя один до одного, здоровя душевного і тілесного!

З любов’ю народний депутат України Валерій Дубіль.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.