Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 13:32:04

У таборі “Зміна” урочисто відкрито новий оздоровчий сезон

20.06.2013   07:29

Відкриття 18 червня оздоровчого табору “Зміна”, що знаходиться в смт Седнів Чернігівського району, перетворилось на справжнє свято для дітей та вихователів. Святковий концерт, цікаві гумористичні номери і виступ каскадерів на конях зробили цьогорічне відкриття незабутнім.

У таборі “Зміна” кожного року відпочиває понад 100 вихованців шкіл-інтернатів Чернігівщини. Цього року працівники табору доклали чималих зусиль, аби ці діти змогли добре відпочити і оздоровитися.

Як зазначив в. о. заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Юрій Музика, якого запросили на урочисте відкриття першої зміни, цього року з обласного бюджету додатково виділяються кошти для того, щоб кампанією з оздоровлення та відпочинку охопити максимальну кількість дітей і підготувати для них добре оснащену спортивну базу.

“Ми звертаємо увагу на те, яким чином буде організоване дозвілля дітей під час перебування у таборі. У першу чергу – у частині підтримки здорового способу життя. Тим більше, що Президент України доручив місцевим органам влади забезпечити у літні місяці максимальне залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, що, у свою чергу, сприятиме формуванню здорового способу життя”, – сказав Юрій Музика.

Заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький під час спілкування з журналістами підкреслив, що основним напрямком діяльності облдержадміністрації є забезпечення якісного відпочинку і духовного розвитку дітей. Планується, що до дитячих оздоровчих таборів будуть приїжджати фахівці із позашкільних гуртків області, аби всіляко сприяти духовному розвитку дітей.
 

Останні новини Чернігівщини

Громадська рада при ОДА провела своє друге засідання

Громадська рада при ОДА провела своє друге засідання 11:44

24 червня під головуванням Ігоря Москаленка відбулось друге засідання Громадської ради.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3074 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3074 особи 11:40

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 25 червня в області щеплено першою та другою дозою 59 748 людей.

Мала приватизація: депутати Чернігівської міськради від

Мала приватизація: депутати Чернігівської міськради від "Слуги Народу" пропонують віддати частину коштів громадам 11:28

У Верховній Раді України розглядають законопроекти щодо малої приватизації, які усувають штучні бюрократичні перешкоди і спрощують процедуру підготовки до приватизації об’єктів як державної, так і комунальної власності. Із вимогою якнайшвидше уважали цей пакет документів, передбачивши перерахування частину коштів від продажу у бюджет місцевих громад, виступили депутати фракції «Слуга Народу» у Чернігівській міській раді.

На Чернігівщині проживає 217 тис молодих людей

На Чернігівщині проживає 217 тис молодих людей 11:23

Щороку наприкінці першого літнього місяця відзначається всеукраїнське свято – День молоді.

Художник із Чернігівщини Сергій Шишко

Художник із Чернігівщини Сергій Шишко 11:20

25 червня минає 110 років з дня народження художника Сергія Федоровича Шишка (1911-1997), майстра пейзажу та натюрморту.