Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 18:47:25

Туристичний форум “Чернігівщина туристична – 2013” показав зростання інтересу громадян до внутрішнього туризму

12.06.2013   12:10Агенцiя

8 червня у селі Сокиринці Срібнянського району відбулася грандіозна подія – Міжрегіональний туристичний форум “Чернігівщина туристична – 2013”, в якому взяли участь представники туристичного бізнесу з 16 областей України, а також райони Чернігівської області та музеї й заповідники.

З вітальним словом до учасників Міжрегіонального туристичного форуму “Чернігівщина туристична – 2013” звернувся в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика, який зазначив: “Чернігівщина має усі підстави заявити про себе як про регіон зі значним туристичним потенціалом. Невипадково, що у рамках сьогоднішнього заходу відбудеться відкриття Міжрегіонального туристичного форуму “Чернігівщина туристична – 2013”, в якому візьмуть участь представники туристичної сфери з 16 областей України та країн Росії та Білорусі”.

В рамках цьогорічного туристичного форуму, представники туристичного бізнесу з різних куточків України ознайомилися з історичними пам’ятками та туристичним потенціалом міста Чернігова, Національного історико-культурного заповіднику “Качанівка”, Історико-меморіальному музею-заповіднику “Ганнина Пустинь”.

В останній день роботи туристичного форуму “Чернігівщина туристична – 2013”, 9 червня офіційна делегація з областей України взяла участь в обласному козацькому святі, що проходив у місті Батурині. Цього дня вони мали змогу поринути у вирій козацької доби, а також ознайомилися під час екскурсії з туристичними об’єктами Батурина: Цитаделлю Батуринської фортеці, домом Кочубея, а також побували у Палаці Кирила Розумовського.

Тож, з упевненістю можна сказати, що цьогорічний Міжрегіональний туристичний форум “Чернігівщина туристична – 2013” продемонстрував зростання інтересу громадян до внутрішнього туризму, зокрема, модними стали двох-триденні тури до Львову, Одеси, Полтави та Чернігова.


Воробей Валентин

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 15:04

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком військовозобов’язаних українців.

Чернігівщина серед лідерів по запуску централізованого опалення

Чернігівщина серед лідерів по запуску централізованого опалення 14:57

Це відзначив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов сьогодні на черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду.