Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 16:51:26

Відбулася акція "Світ юнацтва — світу дитинства"

27.05.2013   15:17

25 травня у рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України у м. Чернігові відбулася акція «Світ юнацтва — світу дитинства».

Її організували та провели студенти та викладачі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка за підтримки першого заступника Чернігівського міського голови Сергія Андроса та депутатів Чернігівської міської ради.

Протягом дня у Чернігівському міському парку культури і відпочинку відбувалися численні спортивні конкурси, мистецькі виступи учнів загальноосвітніх шкіл міста та області, творчих колективів університету й окремих мистецьких студій Чернігова.

Всі бажаючі могли не лише презентувати себе у туристично-краєзнавчому квесті, конкурсі малюнків на асфальті, конкурсі капелюшків, змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я», а й поборотися за солідні призи.

У загальнокомандному заліку перемогу здобув ліцей №15, на другому місці – загальноосвітня школа №2, на третьому — загальноосвітня школа №29.

Останні новини Чернігівщини

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм 13:21

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області проведено онлайн-круглий стіл на тему «За що воюють українці, або анатомія патріотизму».