Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 15:52:13

4 тисячі талановитих та обдарованих дітей області оздоровляться цього літа

24.05.2013   10:51

Цього літа на Чернігівщині планують охопити оздоровленням та відпочинком понад 60 тисяч дітей, із них 4 тисячі – талановитих і обдарованих.

Путівками до санаторіїв і оздоровчих таборів заохочуватимуть переможців та призерів міжнародних, всеукраїнських, обласних, районних олімпіад, спортивних змагань, а також відмінників навчання, переможців творчих конкурсів різних рівнів.

Про це зазначила Директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Оксана Сердюк під час перевірки готовності відділення дитячого оздоровлення санаторного типу “Дружба” у м. Чернігові до оздоровчої кампанії 2013 року.

За її словами, найталановитіші діти зможуть оздоровиться у Міжнародному дитячому центрі “Артек” та Українському дитячому центрі “Молода гвардія”. З початку 2013 року у цих дитячих центрах відпочило 50 обдарованих дітей області.

На належній організації літнього відпочинку талановитих дітей наголошує Президент України Віктор Янукович. Глава держави ставить завдання місцевій владі започатковувати в областях роботу літніх шкіл для обдарованих дітей.

На сьогодні, у 13 регіонах України за власною ініціативою організовуються математичні та мовні літні школи.

За інформацією начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолія Заліського, цього літа на базі обласного ліцею для обдарованої молоді буде організовано літню школу для талановитих дітей Чернігівщини, де вони зможуть не тільки відпочити, а й розвивати свої творчі здібності.

Змістовний та насичений відпочинок також буде забезпечено і для інших школярів. В оздоровчих закладах та літніх таборах для них проводитимуться багато конкурсів, фестивалів, інтелектуальних та спортивних змагань.

Останні новини Чернігівщини

З 1 вересня у Чернігові на COVID-19 захворіли 2362 людей, з них тільки 114 були вакциновані

З 1 вересня у Чернігові на COVID-19 захворіли 2362 людей, з них тільки 114 були вакциновані 15:35

У Чернігові за минулий тиждень на коронавірусну інфекцію захворіли 665 осіб, одужали 294, госпіталізували 153, виписали з лікарні 101. На жаль, померли 15 людей. Завантаженість ліжок хворими на коронавірус на сьогодні складає 93,2%, це 275 осіб.

У Чернігові дату початку осінніх шкільних канікул оголосять орієнтовно 21 жовтня 14:23

У Чернігові канікули у закладах загальної середньої освіти можуть стартувати, як і планували, з 25 жовтня. Хоча є пропозиція, зважаючи на епідситуацію щодо поширення захворюваності на COVID-19, розпочати їх на тиждень пізніше. Про це мова йшла на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 19 жовтня.

До рятувальників завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби

До рятувальників завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби 14:03

До Головного управління ДСНС України у Чернігівській області завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби.

Гострі кишкові інфекції в дошкільнят. Як запобігти?

Гострі кишкові інфекції в дошкільнят. Як запобігти? 13:56

Гострі кишкові інфекції — одні з найпоширеніших інфекційних захворювань, які можуть призвести до серйозних ускладнень, особливо у дітей. Зазвичай такі хвороби спричиняють бактерії або віруси, що потрапляють в організм людини із зараженою їжею чи забрудненою водою, а також у разі недотримання гігієни рук.

 Чернігівській район: у ставку виявлено тіло потонулого чоловіка

Чернігівській район: у ставку виявлено тіло потонулого чоловіка 13:37

Обставини та причину смерті з’ясовують правоохоронні органи.