Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 02:04:47

Туристичний сезон у Чернігові відкрито! ФОТО

22.04.2013   10:48

Про це сповістили три постріли з 13-ої гармати, які пролунали 20 квітня на стародавньому дитинці та трохи налякали чернігівців, які завершували прибирати місто на суботнику.

А поки більшість мешканців орудували граблями та лопатами, на Валу проходило обрядове історичне дійство, присвячене історії Чернігівського князівства. Поруч можна було потренуватися у стрільбі з лука разом із стрільцями спортивного клубу «Семаргл».

Алея Героїв традиційно перетворилася на містечко майстрів, де можна подивитися на витвори мистецтва, зроблені руками чернігівських талантів. Прикраси, іграшки, книжечки та магніти – все це радувало око та просилося до рук.

Фестиваль дерунів, аромат яких запрошував: «З’їж мене!», претендує стати важливою подією відкриття туристичного сезону. Щоправда поки що не дуже багато учасників цього фесту. Були представлені лише два заклади: «Колиба» та «Вареничная», які пригощали смачними дерунами всіх бажаючих за їх гроші. А от безкоштовні деруни діставалися тим, хто брав участь у конкурсі: «Хто більше картопляних оладків за щоку покладе». І тут все більше змагалися хлопці. Деякі по 5-7 дерунів за щоку вміщали.

Ввечері чернігівців, втомлених суботником та гостей міста, втомлених великою кількістю подій, на Алеї Героїв зустрічала «Зелена сцена», яка тепер щоп’ятниці з 10 травня і до вересня буде знайомити із сучасним мистецтвом.

ФОТО Оксани Стельмах, Ірини Шевченко

До теми: Козаки вміють не лише воювати, а і танцювати. ВІДЕО

Міський голова Чернігова про розвиток туризму. ВІДЕО

 

Останні новини Чернігівщини

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини