Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 03:55:15

24 лютого – Міжнародний день політконсультанта

24.02.2013   09:33Агенцiя

24 лютого 2000 вперше в історії людства за ініціативою президента найбільшої російської консалтингової групи “Імідж контакт” Олексія Ситнікова московські політконсультанти відзначили своє професійне свято.

У квітні 2003 року ідея проведення Міжнародного дня політконсультанта була підтримана учасниками щорічної конференції Європейської Асоціації політичних консультантів (ЕАРС) і рекомендована всім національним асоціаціям політичних консультантів.

У грудні 2003 року проект “Міжнародний День політконсультанта” став лауреатом у номінації “Communications Skills” на конкурсі “The 9-th World Young Business Achiver 2003”.

У п’ятому, ювілейному, році політконсультанти відзначили своє свято вже більш ніж в 20 містах. Вперше в цьому році до російських колег приєдналися і українські політконсультанти.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ