Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 10:38:32

Чим загрожує використання мобільних телефонів?

15.02.2013   13:29Агенцiя

З більш ніж сімома мільярдами мобільних телефонів, що використовуються по всьому світу в наші дні, питання, яке до цих пір до кінця не вирішене - як шкідливі радіочастотні викиди для здоров'я людини?

Так звані спостережні дослідження, які розглянули великі групи населення в Європі, Сполучених Штатах і Новій Зеландії, не встановили остаточного зв'язку між мобільними телефонами і раком мозку.

Дослідження спиралися на дані опитування, яке був слабо науковим, в якому люди повинні були пригадати, як часто вони користувалися мобільними телефонами. Кількість людей, хворих на рак мозку у світі не збільшилася, незважаючи на різке збільшення використання мобільних телефонів. І сьогодні мобільні телефони і смартфони виділяють значно менше випромінювання, ніж десять років тому, коли проводилися більшість з цих досліджень.

Але, незважаючи на те, що клітинний і ДНК-аналіз не показали, що радіочастотні хвилі, які випромінюються мобільними телефонами, можуть стати причиною порушення, мутацій або змін, які можуть призвести до раку, дослідники як і раніше стурбовані тим, що вони можуть завдати які -то пошкодження. Дослідження Єльського університету запропонувало наявність зв'язку між розвитком плоду і використанням мобільного телефону. Навіть якщо мобільні телефони в кінцевому підсумку абсолютно нешкідливі, досі люди шукають способи, щоб приборкати питомий коефіцієнт поглинання випромінювання з усіх джерел, у тому числі телефонів.

На цьому тижні в Нью-Йорку відбудеться симпозіум, щоб обговорити «Chip Bodywell», пристрій, який, як стверджують, може зменшити кількість енергії, яку організм поглинає від мобільних телефонів. Все, що ми знаємо напевно - безумовно, має сенс стежити за використанням та зловживанням своїх стільникових телефонів і смартфонів.

http://svit24.net/zdorovie/56897-chym-zagrozhuje-vykorystannja-mobilnyh-telefoniv

Останні новини Чернігівщини

Обласна рада започаткувала роздільне сортування побутових відходів

Обласна рада започаткувала роздільне сортування побутових відходів 10:33

В адмінбудівлі обласного представницького органу впроваджується роздільне сортування сміття.

За тиждень викрито 31 порушення Правил рибальства, - Чернігівський рибоохоронний патруль

За тиждень викрито 31 порушення Правил рибальства, - Чернігівський рибоохоронний патруль 10:17

З 29 квітня по 6 травня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 31 порушення Правил рибальства. Так, складено п’ять протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та 22 протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

"Чернігівгаз" передав до суду справи 292 боржників за розподіл газу 10:10

Станом на початок травня 88,5 тисяч споживачів заборгували 13,7 млн грн за отримані послуги з розподілу газу. АТ «Чернігівгаз» змушене стягувати ці борги у судовому порядку і наразі подало до суду 292 позови.

Чернігів: вносяться тимчасові зміни в схеми руху автобусів

Чернігів: вносяться тимчасові зміни в схеми руху автобусів 09:54

Відповідно до Розпорядження міського голови від 6 травня № 66-р "Про організацію проведення поминальних днів у м. Чернігові 9 – 11 травня 2021 року".

Держпродспоживслужба виявила близько 850 порушень протиепідемічних вимог під час перебування області у карантинній «червоній» зоні

Держпродспоживслужба виявила близько 850 порушень протиепідемічних вимог під час перебування області у карантинній «червоній» зоні 09:43

Протягом періоду встановленого «червоного» рівня і посилення карантинних обмежень з 29 березня до 5 травня включно спеціалісти територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області провели 6487 різних заходів державного контролю за дотриманням протиепідемічних вимог суб’єктами господарювання. Це відбувалося щоденно, в тому числі під час вихідних і святкових днів.