Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 травня, 19:57:05

Депутати готуються до 39-го засідання сесії: відбулася погоджувальна рада

16.04.2024   17:54Агенцiя

Підтримка ЗСУ, відновлення інфраструктури, оренда земельних ділянок через аукціони. Ці та інші питання, які стосуються життєдіяльності та функціонування міста, розглянуть депутати та депутатки Чернігівської міської ради на найближчому засіданні сесії.

Сьогодні, 16 квітня, відбулася погоджувальна рада, де голови та представники фракцій ознайомилися з порядком денним, сформованим із 28 питань, який буде винесений на розгляд 39-ої сесії.
 
– Додаткові військові частини включаємо для допомоги. Є запит від кількох частин, яких раніше не було в Програмі. Плюс одна з військових частин на лиманському напрямку і там є необхідність підтримки в спорудженні оборонних споруд. Передаємо туди один екскаватор з КП «Чернігівводоканал», а на ще один будемо давати субвенцію, – каже в.о. міського голови Олександр Ломако, коментуючи винесені на розгляд сесії питання. – Також передамо військовим старлінки, які купували для «пунктів незламності». У нас їх дев'ять. Три передамо на 1-шу окрему танкову Сіверську бригаду, бо у них велика потреба. По решті – будемо дивитися.

Ще одне питання 39-го засідання стосується ремонту покриття на вулиці Курсанта Єськова. Дорога частково розміщена на землях державної власності.

    –  Це одна з найгірших доріг у місті і з нею пов'язано чимало проблемних питань, зокрема, різні частини цієї дороги належать різним власникам, серед яких і Міноборони. Хотіли її зробити, але для того, щоб почати проєктування і роботи, потрібно, щоб вона повністю була власністю громади, тому звертаємось до Міноборони щоб нам передали частину дороги, – повідомив Ломако.

Згадана дорога, від площі Авіаторів до кінцевої зупинки громадського транспорту «вул. Курсанта Єськова», має значні  ушкодження, вибоїни, тріщини, руйнування швів бетонного покриття. Для приведення її до належного експлуатаційного стану необхідно виконати капремонт. Наразі, у виконавчих органів Чернігівської міськради відсутні правові підстави для проведення відповідних заходів на землях не комунальної власності громади. Для врегулювання питання необхідно здійснити передачу земельних ділянок, на яких розміщена вищезазначена дорога, з державної в комунальну власність.

Ще одне питання – виділення земельної ділянки для реалізації спільного проєкту з ПРООН, яка потрібна для здійснення демонтажу шкіл на Подусівці, а також приватних та багатоквартирних будинків.  

39-та (позачергова) сесія Чернігівської міської ради VIIІ скликання відбудеться 19 квітня о 9:00. До того часу всі питання порядку денного будуть опрацьовані в депутатських комісіях.  

 

Пресслужба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.